Останні новини

ТОВ «АТБ-маркет» кличе на роботу тернополян

2019 08 15 2 АТБТернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.

Начальник сектору товариства Ольга Бахур та регіональний менеджер з персоналу Вілена Коваленко розповіли присутнім, що підприємство засноване у 1993 році у м. Дніпро. Зараз в Україні працюють понад 900 магазинів. Компанія «АТБ» - це, з одного боку, стабільність, впевненість в завтрашньому дні і гідна заробітна плата, з другого – постійний розвиток, нові можливості та нові знання. А для тих, хто хоче та вміє працювати, двері «АТБ» завжди відкриті.

Представниці роботодавця запропонували вакансії продавців-консультантів, охоронників, вантажників, прибиральниць, в нових магазинах - заступника керуючого магазином, адміністратора, товарознавців; також є вакансії для осіб з обмеженими фізичними можливостями на робоче місце укладальник-пакувальник.

2019 08 15 1 АТБ

Ольга Бахур та Вілена Коваленко ознайомили присутніх із вимогами до претендентів, умовами праці та її плати, розпорядком робочого дня; розповіли про мотиваційні програми для персоналу, кар’єрний ріст і можливість безплатного навчання.

19 шукачів роботи заповнили анкети, а ті, хто зацікавився пропозиціями роботи - поспілкувались з представницями роботодавця з питань подальшого працевлаштування.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...