Останні новини

Допоможіть врятувати життя 2-річній Ангеліні

допомога дитина 442-річна Ангеліна Баб'єва з Херсону перебуває у відділенні анестезіології обласної дитячої клінічної лікарні. Дівчинка перевернула на себе каструлю з окропом. Унаслідок чого отримала 30% опіків, з них 10% є глибокими. На лікування дитини щодня йде в середньому близько 1 тис. грн.

"Це трапилося ввечері 29 вересня. Я варила їсти. Ангеліна з меншим однорічним сином Германом гуляли в спальні. Вона в нас дуже активна, то я завжди оберігала від кухні.

Того дня я на якусь мить вийшла у ванну. Ангеліна тихенько забігла на кухню й відкрила духовку. Вилізла на дверку й дістала ручку каструлі. Вона пластикова, тому дитина не відчула гаряче. Син був поряд з нею. Усе трапилося дуже швидко. Я почула крик обох дітей. Забігла, надала першу допомогу.

На сина потрапили лише бризки. Ангеліні обпекло спину, руки й ноги. Голова постраждала від пару. Подзвонила чоловіку. Він працює поліцейським, якраз заступав на зміну. Він викликав швидку допомогу. Я із сином лежу в опіковому відділенні обласної лікарні. Сина незабаром мають виписати. Ангеліні потрібне буде тривале лікування з пересадкою шкіри.

Ми вдячні людям, що відгукнулися, бо потрібна була донорська кров. У донечки друга негативна група. На лікування, у середньому, щодня витрачаємо близько тисячі гривень. У перший день пішло вісім тисяч гривень, через день ще чотири. Будемо вдячні людям за будь-яку допомогу нашій Ангелінці", — розповідає Gazeta.ua мати Ірина Баб'єва.

Реквізити для допомоги:

карта Приватбанку: 5174 7499 0023 6150 (мама Баб'єва Ірина Володимирівна).

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail «Шаблонні архітектурні проекти не відображають індивідуальності клієнта, не завжди відповідають вимогам конкретної сім’ї, відтак потребують креативного рішення з технічно грамотним підґрунтям», - каже...
Thumbnail Свого часу жителька Шумщини Іванна Дмитрук здобула педагогічну освіту, та не знайшовши роботи за фахом, пішла працювати продавцем. Коли жінка залишилась без роботи, звернулась за допомогою у...
Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».