Останні новини

Професії: погляд зблизька

Листопадове засідання учнівського клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, вирізнялось святковою атмосферою творчості та креативності, адже під час заходу відбулись нагородження переможців конкурсу «Профорієнтаційний АРТ-БУК – 2019» на тему: «Професії: погляд зблизька», презентації найкращих робіт, дружнє спілкування авторів арт-буків - учнів Тернопільських шкіл № 30, № 6, № 15, № 28, № 13 та № 9, а також класних керівників, психологів, фахівців служби зайнятості.

На конкурс школярі самостійно обирали теми висвітлення (види трудової діяльності, професії), формати, техніки виконання, форми. Роботи вирізнялися розмаїтістю: колажі, аплікації, книжки з фетру; плакати, інтерактивні розвиваючі книжки, блокноти і панорами тощо, деякі з них насичені не лише загальною інформацією про ту чи іншу професію, а й цікавими твердженнями, загадками, інтелектуальними завданнями.

2019 11 22 клуб час Z

Директор Тернопільського МРЦЗ Анатолій Куриляк подякував усім учасникам за цікаві роботи, вручив присутнім подарунки та дипломи, а виконавців найкращих робіт відзначив цінними призами. До слова, І місце здобули вихованки школи-ліцею № 6 Настя Собчак за арт-бук «Лікар»; та учасниці шкільного театрального гуртка Мар’яна Куляс, Настя Михайлова, Ірина Нижник – за арт-бук «Актор».

У форматі «молодь - для молоді» переможці конкурсу поділились із однолітками думками та ідеями, котрі надихнули їх на виконання арт-буків, історіями створення своїх робіт, репрезентували власні твори.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Секрети брендінгу особистості опановували дев'ятикласники Тернопільської класичної гімназії, які побували на засіданні клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail 21 січня в холі Будинку праці відбувся Ярмарок вакансій поліції Тернопільщини. Працівників шукали Головне управління національної поліції в Тернопільській області, Департамент патрульної поліції...
Thumbnail 10 січня в Теребовлі місцева дитячо-юнацька спортивна школа спільно з Теребовлянським центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» провели  традиційний турнір з  міні-футболу серед випускників ДЮСШ.
Thumbnail В рамках проєкту «Мистецький світ дитинства» 27 грудня 2019 року в актовій залі  Тернопільського ліцею №21- cпеціалізованої мистецької школи ім. Ігоря Герети відбудеться вистава «Пастка для орла» за...
Thumbnail Фахівці сектору рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості організували та провели міні-ярмарок вакансій для КНП Тернопільська комунальна міська лікарня № 2, де, окрім безробітних...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій ПРАТ «Тернопільавто» та ОВТ Аптечне об'єднання. Вони мали потребу у бухгалтерах різного рівня.
Thumbnail У консультаційному центрі для школярів відбулось чергове засідання клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, за участю голови ГО “Думка молоді” Романа Калушки.
Професії: погляд зблизька
Субота, 23 листопада 2019
Thumbnail Листопадове засідання учнівського клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, вирізнялось святковою атмосферою творчості та креативності, адже під час заходу відбулись нагородження...
Thumbnail Fraskos продовжують випускати пісні з майбутнього альбому і новий сингл «Сни» зовсім відрізняється від попереднього треку «Koroleva» і за характером, і за стилем.