Останні новини

У Тернопільському Клубі бізнес-подій безробітні зустрілися із успішним підприємцем Сергієм Зваричем

2020 01 31 клуб бізнес подій2Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".

Як почати бізнес-справу та бути успішним, учасникам клубу розповів засновник і власник мережі "Комфорт оптика" Сергій Зварич, а ще - що його спонукало до підприємництва, які книжки можна прочитати для свого розвитку та ін.

2020 01 31 клуб бізнес подій1

«Коли плануєте вашу справу, подумайте, як це вплине на вашу сім'ю, оточення і вас (як ви можете змінитись).Треба стати кращим у своїй ніші. Якщо у бізнесі буде партнер, то ваша доля повинна становити 51%, що дає вам право першості рішення. Треба розібрати свій напрямок на молекули та зібрати знову, аби побачити «плюси» та «мінуси», «підводні камені». Головна цінність не гроші, а знання. Всі ділянки роботи, що ви делегуєте працівникам, ви маєте знати досконало», - ось лише кілька порад, які дав майбутнім підприємцям Сергій Зварич.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".