Останні новини

Історія успіху молодої бізнес-леді Надії Шликової: від безробітної до власниці рекламної агенції

лролдошшлртЧому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.

34-річна чортківчанка Надія Шликова сьогодні успішна бізнес-леді, власниця рекламної агенції «Craft», яка працює під гаслом «Робити гроші без реклами може тільки монетний двір» (вислів Томаса Маколея). Вона займається справою, яка їй не лише подобається і вдається, а й приносить прибуток - рекламними послугами: розробкою дизайну і друком різноманітної рекламної продукції - від візиток до вивісок та банерів; оперативним ті широкоформатним друком, створенням сувенірної продукції.

Старт у підприємництві їй допомогли зробити фахівці Чорківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості.

Мама двох діток, один з яких віком до 6 років, за освітою магістр з банківської справи, залишившись без роботи, минулоріч звернулася за допомогою у працевлаштуванні до райфілії ОЦЗ.

Кар’єрна радниця райфілії, поспілкувавшись із Надією, зрозуміла, що ця активна, цілеспрямована жінка з «вогником» в очах має мрію працювати самостійно, а ще - знання та уміння у рекламній сфері, отож і спрямувала її на семінар з основ бізнесу та тестування на виявлення схильності до підприємницької діяльності. Відтак Надія Шликова остаточно впевнилася, що власна справа – це її шлях до успіху.

А далі чортківчанка почала робити конкретні кроки до здійснення мрії – за направленням служби зайнятості пройшла стажування за напрямом “Провадження підприємницької діяльності”, склала бізнес-план на тему «Рекламна діяльність» та успішно його захистила, отримала від служби зайнятості одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності...

«Відтоді життя закрутилося зовсім по-іншому, - каже Надія Шликова. – Вважаю, що для успіху в бізнесі необхідно мати чітку мету та проявляти наполегливість в її досягненні, бути відповідальною, професійною людиною, любити свою справу, бути уважною до своїх клієнтів. Так дію сама і раджу іншим».

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".