Останні новини

В горах "Медоборах" назріває екологічна катастрофа

DSC07153До редакції "Часопису" надійшов лист наступного змісту:

Прочитали Вашу публікацію про горе-феодала Бориса Ярослава директора Новосілківського спиртзаводу.

Хочемо повідомити, що одна з фірм яка йому підконтрольна (ФГ "Щедра нива")  та яку очолює його зять Гирон Роман Романович і яка є основним постачальником кукурудзи разом з ТОВ Агротехпрод на Новосілківський МПД поряд заповідника "Медобори" та навколо села Городниця уже протягом чотирьох років викидає сотні тон нібито курячого та свинного посліду в якому знаходяться мертві тушки свиней та курей, протухлі курячі яйця та шкаралупи з них.

DSC07155

Минулого року активістами були зафіксовані в навезених купах цих біовідходів навіть живі кури.

Цього тижня після сильних зливних дощів усю цю нечисть водяними потоками знесло в річку "Сновида" та згодом вони потрапили в с.Городниця на людські подвір’я та городи!!!!

DSC07154

Слід зауважити, що у цій річці купається та живиться свійська птиця така як гуси, качки а також люди напувають корів які випасають поряд річки "Сновида".

Також впродовж вищеназваної річки знаходяться приватні оселі жителів с.Городниця і у кожному дворі знаходяться колодязі до води у яких рукою подати (2-3 метри).

DSC07188

Що ж тепер буде після того як ці біовідходи потрапили у річку та ґрунтові води. На деяких подвірях було повністю затоплено територію, після того як вода відступили почало сильно смердіти та появилось безліч мух.

Від місця викиду цих біовідходів до заповідника "Медобори" менше 100 метрів. А тут ростуть сотні рослин занесених в червону книгу, серед них такі як "Сон-трава",  "Первоцвіт", "Горецвіт", "Лотос" а також живе безліч різної живності. Що тепер буде з флорою і фауною в "Медоборах"?

Думаємо що така незаконна господарська діяльність та бездіяльність влади призведе до летальних наслідків.

Так минулого року двоє діток уже потрапили в реанімацію з невідомими діагнозами. У багатьох людей була рвота, діарея та різало очі після того як ці горе-фермери розкидали цю нечистоту навколо с.Городниця.

Де екологія, де зелені, де державна влада? Ніхто не звертає на це уваги.

Не дай боже щоб це перетворилося на екологічну катастрофу таку як в Гаврилівці зробили Сігали та їхня фірма "Агромарс".

DSC07200

Після того як активісти приїхали на місце викидів почали фіксувати забруднення та просили це зупинити голову ФГ "Щедра нива" Гирона Романа Романовича (на фото праворуч у синій футболці) він викликав собі на підмогу свого тестя Бориса Ярослава, який під’їхав до активістів на автомобілі Хюндай ДНЗ 7447 та погрожував активістам не заважати працювати своїм хлопцям "інакше будете справу мати зі мною", - сказав він.

DSC07201

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail «Юля Геть!», «Бабусі Юлі пора на пенсію» - із такими плакатами влаштували акцію тернополяни у день приїзду Юлії Тимошенко. Так званий «Новий курс» Тимошенко тернополяни назвали дорогою в рабство, а саму Юлю - ставлеником Кремля.
Thumbnail Станом на 1 листопада 2018 року від 483 підприємств, що здійснюють діяльність на території м. Тернополя у Тернопільський міськрайонний центр зайнятості надійшла інформація про наявність 1579...
Thumbnail На Тернопільщині проведуть національно-патріотичний табір-семінар для молоді «Бандерівська школа».
Thumbnail Абітурієнтів та студентів Тернополя запрошують прийняти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ця...
Thumbnail Заступник директора Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Люся Совінська та начальник відділу активної підтримки безробітних Тетяна Сусла взяли участь у зустрічі...
Thumbnail Міністерство юстиції України хоче зробити послуги для людей більш якісними та наблизити їх до кожного громадянина. Для цього ми розпочинаємо опитування жителів сіл, селищ, селищ міського типу, міст...
Thumbnail У зв’язку з відкриттям нового супермаркету мережі «Рукавичка» у м. Тернополі по вул. Миру, 7В, в приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели міні-ярмарок вакансій на замовлення...
Thumbnail З 22 по 26 жовтня 2017 року у Тернополі відбудуться змагання серед учнів 4-их класів „Перші кроки”. Їм передував перший етап – шкільні змагання серед учнів 4-их класів, далі відбудеться другий етап – змагання у...
Творче засідання Клубу «Час Z»
Субота, 06 жовтня 2018
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості з початку навчального року продовжив діяльність Клуб «Час Z» і 3 жовтня 2018 року відбулось чергове засідання на тему «Що можуть зробити ці руки?».