Останні новини

Презентація ТОВ "АПБ Топаз"

topaz10 серпня 2018р. сектором рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості було проведено презентацію ТОВ "АПБ Топаз", куди були запрошені 6 осіб.

Завідувач  сектору рекрутингу  Тихович Ольга представила ТОВ "АПБ Топаз" як одну з будівельних фірм в Україні. Товариство має будівельну ліцензію на виконання робіт на об’єктах 4-5 категорії складності та виконує загальнобудівельні роботи по влаштуванню внутрішніх систем опалення, монтажу котелень потужністю від 100 кВт до 2 МВт та індивідуальних теплових пунктів, систем водопостачання і водовідведення та влаштування систем пожежогасіння.

Юридична та фактична адреса ТОВ "АПБ ТОПАЗ": 04114, м. Київ, вул. Пріорська,21.

       На даний час підприємство пропонує ВАКАНСІЇ :

-           Слюсар – сантехнік (30 чол.) – заробітна плата від 12 000 грн.;

-           Електрогазозварник (20 чол.) – заробітна плата від 15 000 грн.

У своєму виступі завідувач сектору акцентувала увагу на перспективах розвитку підприємства. Для зацікавлених осіб ТОВ "АПБ Топаз" проводить навчання. Іногороднім працівникам надається гуртожиток, оплата за який проводиться за рахунок працівника  (1000 грн. за місяць).

Претенденти на вакантні місця, яких зацікавили пропозиції роботодавця, особисто поспілкувались із рекрутером, з метою вирішення питання подальшого працевлаштування. Крім того, учасники, які були присутні на заході, отримали презентаційні матеріали ТОВ "АПБ Топаз".

На завершення зустрічі учасники подякували за вичерпну інформацію про підприємство та побажали  успіхів  у роботі.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail «Людство вступило в еру надзвичайно емоційних навантажень. Ми можемо протистояти цьому лише, виховуючи волю, навчившись керувати емоціями і розумно переборювати так звані емоційні стреси». (П.К. Анохін,...
Зимовий табір у бібліотеці
Середа, 02 січня 2019
Thumbnail Не знаєте з ким залишити дитину на зимовик канікулах? Ваші діти в надійних руках - це зимовий денний табір у Тернопільській обласній бібліотеці для молоді. Табір діятиме для дітей віком від 7 до 10...
Thumbnail Щоб допомогти дітям у майбутньому професійному самовизначенні фахівці Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості зустрілися з вихованцями Родинного дому "Введення" для...
Thumbnail У приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для ТОВ «АТБ-маркет».
Thumbnail 1 грудня у м. Бучач відбулася благодійна акція по збору солодощів, яка є частиною масштабного проекту "Миколай про тебе не забуде!", що існує уже 7-ий рік!
Thumbnail Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості представники соціальних служб, роботодавців, громадських організацій м. Тернополя і...
Thumbnail До виборів президента залишилося зовсім небагато часу і всі політичні сили так чи інакше почали готуватися до чергової дільби нашої країни.
Thumbnail 23 листопада 16:00 на вул. Руська біля «Зеленої церкви» тернополяни провели флешмоб в рамках кампанії «Зупинись, щоб вшанувати!» на підтримку державної ініціативи - Українського інституту національної пам’яті...
Thumbnail Жіночий Клуб «Гармонія» завітав до Байковецької об'єднаної територіальної громади. Виїзне засідання жіночого клубу «Гармонія» Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відбулось 22 листопада.