fortuna gif

Останні новини

Презентація ТОВ "АПБ Топаз"

topaz10 серпня 2018р. сектором рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості було проведено презентацію ТОВ "АПБ Топаз", куди були запрошені 6 осіб.

Завідувач  сектору рекрутингу  Тихович Ольга представила ТОВ "АПБ Топаз" як одну з будівельних фірм в Україні. Товариство має будівельну ліцензію на виконання робіт на об’єктах 4-5 категорії складності та виконує загальнобудівельні роботи по влаштуванню внутрішніх систем опалення, монтажу котелень потужністю від 100 кВт до 2 МВт та індивідуальних теплових пунктів, систем водопостачання і водовідведення та влаштування систем пожежогасіння.

Юридична та фактична адреса ТОВ "АПБ ТОПАЗ": 04114, м. Київ, вул. Пріорська,21.

       На даний час підприємство пропонує ВАКАНСІЇ :

-           Слюсар – сантехнік (30 чол.) – заробітна плата від 12 000 грн.;

-           Електрогазозварник (20 чол.) – заробітна плата від 15 000 грн.

У своєму виступі завідувач сектору акцентувала увагу на перспективах розвитку підприємства. Для зацікавлених осіб ТОВ "АПБ Топаз" проводить навчання. Іногороднім працівникам надається гуртожиток, оплата за який проводиться за рахунок працівника  (1000 грн. за місяць).

Претенденти на вакантні місця, яких зацікавили пропозиції роботодавця, особисто поспілкувались із рекрутером, з метою вирішення питання подальшого працевлаштування. Крім того, учасники, які були присутні на заході, отримали презентаційні матеріали ТОВ "АПБ Топаз".

На завершення зустрічі учасники подякували за вичерпну інформацію про підприємство та побажали  успіхів  у роботі.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Борщівчанка Галина Худа за освітою фахівець з організації та ведення фермерського господарства, деякий час працювала менеджером у сфері торгівлі, а згодом у фермерському господарстві на посаді...
Thumbnail У конференц-залі Будинку праці, що в Тернополі, відбувся семінар із соціальними партнерами на тему: «Сприяння розвитку малого підприємництва».
Thumbnail Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO оголошує додатковий конкурсний набір в рамках Школи місцевого самоврядування DESPRO – 2018.
Презентація ТОВ "АПБ Топаз"
Понеділок, 13 серпня 2018
Thumbnail 10 серпня 2018р. сектором рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості було проведено презентацію ТОВ "АПБ Топаз", куди були запрошені 6 осіб.
Thumbnail Онлайн-курс «Недискримінаційний підхід у навчанні», розроблений  ГО «Студена» у партнерстві з освітньою платформою EdEra, розповість вчителям, батькам та всім небайдужим про те, як боротись з нерівністю, цькуванням...
Thumbnail На пляжі «Циганка» Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення організував відкритий турнір з пляжного волейболу, у якому взяли участь 4 команди.
Thumbnail В приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості фахівці сектору рекрутингу провели міні-ярмарок вакансій для ФОП Бучний Іван Володимирович та ТОВ «Компаньйон фінанс».
Thumbnail Фітнес клуб “Endorfine” запрошує усіх , хто хоче знати секрети правильного харчування у недільну школу. Ви отримаєте відповіді на питання: 1) що і коли їсти; 2) як їсти і худнути; 3) ідеальний...
Thumbnail Ми всі різні: у нас різні вподобання, ми різні за віком, сімейним станом тощо. Але нас об’єднує те, що всі ми люди емоційні. Що ж робити, щоб емоції були нашими союзниками у житті.