Останні новини

Тернопіль: з метою добору кадрів для «Укрзалізниці»

2018 09 26 1У рамках Меморандуму про співпрацю Державної служби зайнятості (Центрального апарату) та ПАТ «Українська залізниця» в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар для кадрових служб структурних підрозділів філій ПАТ «Укрзалізниця» на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємств персоналом, також з числа осіб з інвалідністю».

Заступник директора МРЦЗ Галина Приступа розповіла присутнім про можливості служби зайнятості з підбору персоналу.

«Цьогоріч на замовлення Укрзалізниці відбулось 3 ярмарки вакансій, було укомплектовано 46 вільних робочих місць. Активно інформуємо шукачів роботи про актуальні вакансії на підприємстві під час індивідуальних консультацій та семінарів. Також розміщені відповідні оголошення в секторі самостійного пошуку роботи», - поінформувала Галина Приступа.

Представники кадрових служб структурних підрозділів філій ПАТ «Укрзалізниця» розповіли про проблеми з підбору працівників; спільно з фахівцями цетру зайнятості обговорили шляхи їх вирішення, адже на сьогодні актуальними залишаються ще 124 вакансії.

2018 09 26 2

Також досягнуто домовленості щодо співпраці у профорієнтаційному напрямку, організації заходів для учнівської молоді (професіографічних екскурсій, квестів, марафонів професій тощо), залучення працівників залізниці до профорієнтаційних уроків, семінарів, тренінгів, засідань клубу для молоді, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Патронат над дитиною - теж робота
Вівторок, 19 лютого 2019
Thumbnail Під таким гаслом відбулася робоча зустріч, організована Тернопільським міськрайонним центром зайнятості для представників міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служби у...
Thumbnail Цікаву екскурсію для учнів Чортківської ЗОШ № 2 організували фахівці районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості - у відокремлений підрозділ «Чортківської дистанції колії».
Thumbnail З 4 по 11 лютого 2019 року Тернопільський обласний центр фізичногоздоров'я населення «Спорт для всіх» та Вищий навчальний заклад «Медичний коледж» провели  змагання з шахів серед юнаків в рамках Всеукраїнських...
Thumbnail Скалелазіння для усіх! Це унікальний вид спорту, який гармонійно розвиває усі м’язи тіла. У центрі Тернополя, за адресою: Федьковича 11 (приміщення Тернопільського Пласту), оновили скелелазну стінку. Її...
Thumbnail Фестиваль Громади рибалок Теребовлянщини з лову риби на мормишку вже всьоме проведуть на Тернопіллі. Відбуватиметься захід 10 лютого.
Thumbnail На засіданні клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, в Будинку праці, старшокласники Тернопільського НВК «Школа-ліцей № 6» ознайомились із секретами ораторського мистецтва.
Thumbnail У неділю, 3 лютого, відбудеться фінал Конкурсу учнівських та студентських робіт «Viribus unitis».
Thumbnail У рамках Меморандуму про співпрацю між Державною службою зайнятості та ПАТ «Укрзалізниця» нині триває активна взаємодія Тернопільської обласної служби зайнятості зі структурними підрозділами Львівської філії...
Thumbnail До 100-Ї річниці Соборності України Молодіжний Націоналістичний Конгрес (МНК) - Тернопіль оголошує конкурс студентських та учнівських робіт (есе) “Viribus unitis”.