Тернопільські каратисти виступили з аншлагом в Одесі

karateТернопільські каратисти стали призерами Чемпіонату України з годзю-рю карате та кобудо, що проходив у м. Одеса 28-30 квітня. Про це повідомили на сторінці управління молоді, спорту та іміджевих проєктів Тернопільської ОВА.

Триста п’ятдесят учасників із п’ятнадцяти областей змагались за першість. Тернопільщина представлена була 12-ма спортсменами, які здобули 22 медалі: 4- золотих, 11- срібних та 7-бронзових. Годзю-рю карате-до та рюкю-кобудо вивчається на Тернопільщині вже 5 років. За цей час спортсмени стали чемпіонами міжнародного та обласних турнірів. Тренер Володимир Попенко власним прикладом показує своїм учням, що бойовий шлях карате – це щоденна титанічна праця, яка зміцнює характер та дисциплінує.