Останні новини

Тернопіль: з метою добору кадрів для «Укрзалізниці»

2018 09 26 1У рамках Меморандуму про співпрацю Державної служби зайнятості (Центрального апарату) та ПАТ «Українська залізниця» в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар для кадрових служб структурних підрозділів філій ПАТ «Укрзалізниця» на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємств персоналом, також з числа осіб з інвалідністю».

Заступник директора МРЦЗ Галина Приступа розповіла присутнім про можливості служби зайнятості з підбору персоналу.

«Цьогоріч на замовлення Укрзалізниці відбулось 3 ярмарки вакансій, було укомплектовано 46 вільних робочих місць. Активно інформуємо шукачів роботи про актуальні вакансії на підприємстві під час індивідуальних консультацій та семінарів. Також розміщені відповідні оголошення в секторі самостійного пошуку роботи», - поінформувала Галина Приступа.

Представники кадрових служб структурних підрозділів філій ПАТ «Укрзалізниця» розповіли про проблеми з підбору працівників; спільно з фахівцями цетру зайнятості обговорили шляхи їх вирішення, адже на сьогодні актуальними залишаються ще 124 вакансії.

2018 09 26 2

Також досягнуто домовленості щодо співпраці у профорієнтаційному напрямку, організації заходів для учнівської молоді (професіографічних екскурсій, квестів, марафонів професій тощо), залучення працівників залізниці до профорієнтаційних уроків, семінарів, тренінгів, засідань клубу для молоді, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Творче засідання Клубу «Час Z»
Субота, 06 жовтня 2018
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості з початку навчального року продовжив діяльність Клуб «Час Z» і 3 жовтня 2018 року відбулось чергове засідання на тему «Що можуть зробити ці руки?».
Thumbnail З метою ознайомлення школярів та студентів з професією державного (приватного) виконавця та популяризації професії виконавця молоді, Міністерством юстиції України оголошується конкурс творчих робіт...
Thumbnail У рамках Меморандуму про співпрацю Державної служби зайнятості (Центрального апарату) та ПАТ «Українська залізниця» в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар для кадрових служб...
Thumbnail Борщівчанка Галина Худа за освітою фахівець з організації та ведення фермерського господарства, деякий час працювала менеджером у сфері торгівлі, а згодом у фермерському господарстві на посаді...
Thumbnail У конференц-залі Будинку праці, що в Тернополі, відбувся семінар із соціальними партнерами на тему: «Сприяння розвитку малого підприємництва».
Thumbnail Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO оголошує додатковий конкурсний набір в рамках Школи місцевого самоврядування DESPRO – 2018.
Презентація ТОВ "АПБ Топаз"
Понеділок, 13 серпня 2018
Thumbnail 10 серпня 2018р. сектором рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості було проведено презентацію ТОВ "АПБ Топаз", куди були запрошені 6 осіб.
Thumbnail Онлайн-курс «Недискримінаційний підхід у навчанні», розроблений  ГО «Студена» у партнерстві з освітньою платформою EdEra, розповість вчителям, батькам та всім небайдужим про те, як боротись з нерівністю, цькуванням...
Thumbnail На пляжі «Циганка» Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення організував відкритий турнір з пляжного волейболу, у якому взяли участь 4 команди.