Останні новини

Тернопіль: з метою добору кадрів для «Укрзалізниці»

2018 09 26 1У рамках Меморандуму про співпрацю Державної служби зайнятості (Центрального апарату) та ПАТ «Українська залізниця» в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар для кадрових служб структурних підрозділів філій ПАТ «Укрзалізниця» на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємств персоналом, також з числа осіб з інвалідністю».

Заступник директора МРЦЗ Галина Приступа розповіла присутнім про можливості служби зайнятості з підбору персоналу.

«Цьогоріч на замовлення Укрзалізниці відбулось 3 ярмарки вакансій, було укомплектовано 46 вільних робочих місць. Активно інформуємо шукачів роботи про актуальні вакансії на підприємстві під час індивідуальних консультацій та семінарів. Також розміщені відповідні оголошення в секторі самостійного пошуку роботи», - поінформувала Галина Приступа.

Представники кадрових служб структурних підрозділів філій ПАТ «Укрзалізниця» розповіли про проблеми з підбору працівників; спільно з фахівцями цетру зайнятості обговорили шляхи їх вирішення, адже на сьогодні актуальними залишаються ще 124 вакансії.

2018 09 26 2

Також досягнуто домовленості щодо співпраці у профорієнтаційному напрямку, організації заходів для учнівської молоді (професіографічних екскурсій, квестів, марафонів професій тощо), залучення працівників залізниці до профорієнтаційних уроків, семінарів, тренінгів, засідань клубу для молоді, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...
Thumbnail «Заговори, щоб я тебе побачив». Цей вислів Сократа влучно висвітлює суть чергового засідання жіночого клубу «Гармонія», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості. Тема засідання: «Ефективна комунікація...
Thumbnail Чверть сотні старшокласників трьох Тернопільських (№ 4, № 9 та № 13) і Великоберезовицької ЗОШ змагались в ерудованості та кмітливості, взявши участь у інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» на тему: «Світ...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих! Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Життя – це любов! Без любові немає життя, немає продовження роду. Любити і бути коханими – найбільше щастя, і іншого не треба!
Thumbnail 25 тернопільських медсестер за сприяння Тернопільського міськрайонного центру зайнятості отримали ваучери на підвищення кваліфікації за напрямом «Інформаційні технології в медсестринстві» в Тернопільському державному...