Останні новини

ПАТ «Укрзалізниця» шукає працівників

укрзалізницяУ рамках Меморандуму про співпрацю між Державною службою зайнятості та ПАТ «Укрзалізниця» нині триває активна взаємодія Тернопільської обласної служби зайнятості зі структурними підрозділами Львівської філії ПАТ «Укрзалізниця» у Тернопільській області.

Під час зустрічей фахівців служби зайнятості із представниками підприємства йшлося про стан ринку праці, інноваційні сервіси та новітні підходи в діяльності служби зайнятості щодо добору та підготовки персоналу (стажування безпосередньо на робочому місці, навчання за індивідуальними програмами), про можливості проведення спільних заходів.

Відтак, у 2018 році було проведено ряд спільних заходів, зокрема 20 зустрічей керівництва організацій, 2 міні-ярмарки вакансій, 1 ярмарок вакансій на території залізнодорожного вокзалу м. Тернопіль, 2 презентації роботодавця, що сприяли оперативному та ефективному укомплектуванню актуальних вакансій роботодавця.

У результаті - було укомплектовано 44 вакансії підрозділів Львівської філії ПАТ «Укрзалізниця» у Тернопільській області. На 1 січня 2019 року залишаються актуальними 43 вільні робочі місця (електромонтери, машиністи автомотриси, оглядачі-ремонтники вагонів, слюсарі з ремонту рухомого складу, монтери колії, чергові по переїзду та ін.).

Окрім того, для учнівської молоді було організовано 6 професіографічних екскурсій, а для місцевих ЗМІ – в рамках 2-х прес-турів – відвідування місцевих підрозділів «Укрзалізниці».

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих! Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Життя – це любов! Без любові немає життя, немає продовження роду. Любити і бути коханими – найбільше щастя, і іншого не треба!
Thumbnail 25 тернопільських медсестер за сприяння Тернопільського міськрайонного центру зайнятості отримали ваучери на підвищення кваліфікації за напрямом «Інформаційні технології в медсестринстві» в Тернопільському державному...
Thumbnail Ще до закінчення підрахунку голосів ні для кого вже не було таємницею, хто з кандидатів пройшов у другий тур, а хто так і залишився сидіти на лаві запасних.
Thumbnail Дев’ятикласники Тернопільської ЗОШ №8 побували на екскурсії в ТОВ «ОСП Корпорація «Ватра», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail Фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості організували ярмарок вакансій ВП «Експлуатаційне вагонне депо Тернопіль» та ВП «Тернопільська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Львівської...
Thumbnail Як краще пізнати себе? Як зрозуміти ближніх? Який в мене настрій? Що саме мені потрібно робити для саморозвитку? На ці та інші питання на березневому засіданні клубу «Час Z», що діє при...
Thumbnail 1000 і одна ідея для започаткування власної справи зацікавила безробітних тернополян, які відвідали клуб бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Наша Анютка тільки почала своє життя в березні 2014 року, а вже у вересні змушена була змінити свою затишну домашню колиску на лікарняне ліжко.