Останні новини

ПАТ «Укрзалізниця» шукає працівників

укрзалізницяУ рамках Меморандуму про співпрацю між Державною службою зайнятості та ПАТ «Укрзалізниця» нині триває активна взаємодія Тернопільської обласної служби зайнятості зі структурними підрозділами Львівської філії ПАТ «Укрзалізниця» у Тернопільській області.

Під час зустрічей фахівців служби зайнятості із представниками підприємства йшлося про стан ринку праці, інноваційні сервіси та новітні підходи в діяльності служби зайнятості щодо добору та підготовки персоналу (стажування безпосередньо на робочому місці, навчання за індивідуальними програмами), про можливості проведення спільних заходів.

Відтак, у 2018 році було проведено ряд спільних заходів, зокрема 20 зустрічей керівництва організацій, 2 міні-ярмарки вакансій, 1 ярмарок вакансій на території залізнодорожного вокзалу м. Тернопіль, 2 презентації роботодавця, що сприяли оперативному та ефективному укомплектуванню актуальних вакансій роботодавця.

У результаті - було укомплектовано 44 вакансії підрозділів Львівської філії ПАТ «Укрзалізниця» у Тернопільській області. На 1 січня 2019 року залишаються актуальними 43 вільні робочі місця (електромонтери, машиністи автомотриси, оглядачі-ремонтники вагонів, слюсарі з ремонту рухомого складу, монтери колії, чергові по переїзду та ін.).

Окрім того, для учнівської молоді було організовано 6 професіографічних екскурсій, а для місцевих ЗМІ – в рамках 2-х прес-турів – відвідування місцевих підрозділів «Укрзалізниці».

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...