Останні новини

“Курятник Заставного” під лейбою “Рада бізнесу Тернопілля” скурвилась остаточно: закликає зберегти корупційні потоки від Порошенка

chorn55е5Громадська спілка “Рада бізнесу Тернопілля”, створена в постмайданівський період, у результаті історичних подій в Україні 2014-го року. Основним принципом об’єднання ми завжди декларували аполітичність та непідтримку жодної політичної партії.

Проте, кожен з нас, як активний громадянин, мав право симпатизувати будь-якій політичній силі чи фігурі, не навязуючи свої погляди іншим.

Сьогодні, частина членів нашої організації, долучається до просвітницької роботи термінової громадської ініціативи «Захисти Україну» в Тернопільській області. Вона об’єднала учасників російсько-української війни, волонтерів, представників неурядових організацій та лідерів громадської думки, щоб закликати громадян до відповідальності за свій вибір на президентських виборах-2019.

chorn2898

Ми завжди виступали і виступаємо за європейське майбутнє України.Тому 21 квітня обираємо не когось персонально — ми вибираємо шлях України у майбутнє: на схід до Москви чи на захід до Європи. Третього шляху немає!

Ми добре розуміємо, що ніяка влада ніколи не була, не є і не буде ідеальною. Вона може змінюватися лише разом з нами і під тиском суспільства.

56907840 849233272092788 7756778157109149696 o

Ми також невдоволені повільним поступом реформ у країні та кадровими призначеннями чинної влади, але розуміємо, що рух до Москви практично гарантовано приведе до втрати незалежності нашої країни та повного хаосу в нашому суспільстві. Ще одного розвороту на схід наша країна просто не витримає.

Ми переконані, що 21 квітня варто проголосувати за майбутнє наших дітей, майбутнє держави, збереження України — проголосувати за Петра Порошенка!

Після виборів, як і попередні роки, ми вказуватимем на хиби влади, ми вимагатимемо реформ, ми засуджуватимемо корупцію та кумівство, ми активно й публічно критикуватимемо, пропонуватимемо, а при потребі вийдемо на акції прямої дії. Але зараз… зараз питання просте: бути Україні чи ні. Ми за Україну!

Дане об’єднання підтримують наступні учасники ГС “Рада бізнесу Тернопілля:

1. Олег Мельник, ТОВ “Торгова група “АРС-Кераміка””

2. Олег Мороченець, “НЕОТЕК”

3. Мирослав Загорський, фермерське господарство “Органік Беррі”

4. володимир гульовський, комерційний директор ТОВ “Пивоварня “Опілля””

5. Ruslan Savchyshyn, ПП “MagneticOne”

6. Yaroslav Kolodiy, приватний підпримець

7. Palamarchuk Volodymyr , ФОП Паламарчук В.А.

8. Гурський Юрій, ТзОВ “Хімель”

9. Олег Різник, приватний підприємець

10. Volodymyr Romanko, ТзОВ “Т.Д.К.”

11. Кельнер Володимир, ТОВ “Торгова група “АРС-Кераміка””

12. Петрик Андрій, ФОП Петрик А.

56917948 849233168759465 1169466118062997504 o

57226320 849233285426120 7872582935109435392 o

Повідомляє ПРОВСЕ

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...
Thumbnail «Заговори, щоб я тебе побачив». Цей вислів Сократа влучно висвітлює суть чергового засідання жіночого клубу «Гармонія», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості. Тема засідання: «Ефективна комунікація...
Thumbnail Чверть сотні старшокласників трьох Тернопільських (№ 4, № 9 та № 13) і Великоберезовицької ЗОШ змагались в ерудованості та кмітливості, взявши участь у інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» на тему: «Світ...