Останні новини

Чи розгледять українці справді нових політиків?

GATE BES 8457Перед другим туром президентських виборів нам обіцяють усе й одразу. Майже на тарілочці. Але так не буває. Реформи не робляться за день-два, місяць, навіть за 5 років завершити початі зміни важко. Але кожні вибори - це “вікно можливостей”. Тобто час, коли громадськість і справді нові політики мусять вимагати реформ і реальних дій. А разом із тим самим творити зміни, бо попереду знову вибори - парламентські. Вже восени.

Щоб обговорити найважливіші реформи, яких негайно потребує країна, минулої неділі у Києві Українська Галицька Партія разом із Силою Людей ініціювала широку дискусію. До організації та участі долучилися відомі громадські діячі - антикорупціонер Віталій Шабунін, експерт з судової реформи Михайло Жернаков, засновник руху “Чесно” Олег Рибачук, експерт з питань партійних грошей Ігор Фещенко та інші. У контексті результатів першого туру виборів президента, дискутували про суди, корупцію, гроші партій і децентралізацію та майбутні парламентські вибори.
“Всі говорять про дебати, про шоу, але до змісту політичних програм кандидатів не доходить. Люди уникають проблем, вони готові вірити у віртуальну реальність, ілюзію, для них важливою є форма.  Питання, які справді на порядку денному країни, замовчують. Тому ми зібрали нових політиків, щоб обговорити ключові блоки: боротьбу з корупцією, виборчу реформу та децентралізацію”, - каже голова Політради Української Галицької Партії Роман Лозинський.

GATE BES 7974

Нові політики - це ті, хто критично ставиться до будь-якої влади. І вимагають реальних змін. “Ми написали 4 ключові проблеми в антикорупції: поміняти керівництво антикорупційної прокуратури, перезавантажити НАЗК, забрати в СБУ право займатися корупційними й економічними злочинами, не заважати НАБУ. Ми всі разом посунемо реформи вперед. Ми готові допомогти президенту здійснити потрібні кроки - дати йому законопроект про перезавантаження НАЗК і САП, який він просив. Далі - кроки за ним. Це буде дія, після якої я публічно буду підтримувати Порошенка. Зеленському я повірив би, якби він назвав ключових осіб команди і показав свою програму. Не ту, яку він показував досі, а реальну і якісну”, - зазначив Віталій Шабунін.

“Нові політики і громадськість мусять тиснути на владу”, - каже Михайло Жернаков. При якому президентові цей тиск можливий? Хто зацікавлений в справжніх реформах і здатен зберегти проєвропейський курс розвитку країни? Про це говорила і медіаексперт з Одеси Зоя Казанжи, і один з лідерів Української Галицької Партії Тарас Чолій.

“Кожен наступний президент буде зеленський, якщо не буде справжньої судової реформи. У нас це - базова реформа. Але суспільству цього не треба. Воно голосує за шоу”, - каже Зоя Казанжи. Вона також наголошує, що в Україні триває інформаційна війна з Росією, і не варто цього недооцінювати.

“Галицька Партія прийняла рішення про підтримку чинного Президента у другому турі виборів. Ми маємо до нього зауваження, ми будемо перші, хто спитає про те, що не зроблено. Але наразі Україна знову вибирає між цінностями Майдану і антимайдану, між Сходом і Заходом”, - переконаний Тарас Чолій.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...
Thumbnail «Заговори, щоб я тебе побачив». Цей вислів Сократа влучно висвітлює суть чергового засідання жіночого клубу «Гармонія», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості. Тема засідання: «Ефективна комунікація...
Thumbnail Чверть сотні старшокласників трьох Тернопільських (№ 4, № 9 та № 13) і Великоберезовицької ЗОШ змагались в ерудованості та кмітливості, взявши участь у інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» на тему: «Світ...