Останні новини

Екскурсія тернополян до Верховної ради

verhovna radaУ п’ятницю, 12 червня учасники програми стажування у Тернопільській міській раді «Школа молодого реформатора» відвідають Верховну Раду України, де ознайомляться з особливістю роботи Верховної Ради України та парламентського телеканалу «Рада»,

головний редактор якого наш земляк – Володимир Лех. Після чого о 12.30 год. відбудеться презентація програми стажувань молоді у ВРУ від громадської організації «Ліга Інтернів».

На завершення учасників чекає зустріч з Андрієм Андрушківим, який разом з командою Центр UA здійснює комунікаційну підтримку найпотужнішої експертно-громадської ініціативи — «Реанімаційний Пакет Реформ».

«Для нас важливо підтримувати та працювати з молоддю, яка стажувалась в міській раді й після завершення програми. Організовуючи такі екскурсії у Верховну Раду та зустрічі з цікавими людьми, ми мотивуємо нашу молодь змінювати місто на краще. Окрім того, вони дізнаються як саме це можна зробити, спілкуючись з відомими та успішними людьми», – зазначає Максим Черкашин, помічник міського голови та координатор програми стажування в міській раді.

До слова, один з випускників програми стажування в Тернопільській міській раді Юрій Суходоляк долучився до роботи міської ради та призначений радником міського голови з питань розвитку велоінфрастуктури міста.

Наступна, осіння програма стажування в міській раді відбудеться з 10 вересня по 30 листопада. Інформація про оголошення конкурсу буде опублікована на сайті міської ради в серпні.

Джерело: http://poglyad.te.ua/

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…