Останні новини

Політичне шулерство Ландяка

LandiakДругу добу поспіль в Тернополі не вщухає скандал з виявленими на друкарській фабриці «Терно-граф» «зайвими» виборчими бюлетенями. Всі шукають винуватців та тих кому це було вигідно.

Не сидить осторонь цього процесу і депутат Тернопільської міської ради, а нині кандидат на міського голову Петро Ландяк. Хоча в даних перегонах він є явним аутсайдером, проте Петро Дмитрович намагається використати ситуацію з бюлетенями на свою користь, так би мовити змухлювати. А тому вчора, спільно з іншими кандидатами в мери міста Тернополя, які, напевне, теж не дуже вірять у власні сили, зібрав прес-конференцію та виступив з ініціативою скасувати вибори в області та в місті Тернополі.

Ну дуже не хоче пан Ландяк втретє ганьбитися на виборах. Чи може Петро Дмитрович думає, що він найрозумніший і найдостойніший, а тому народ повинен його слухати і довіряти? Гадається, що вже в понеділок 26 жовтня Ландяк зрозуміє, що йому давно пора на політичну пенсію і люди не такі дурні та наївні, як він думає.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…