Останні новини

Люди Української Галицької Партії йдуть на вибори до Верховної Ради України разом з партією «Голос»

УГП 1Про співпрацю обох команд сьогодні на Х позачерговому з’їзді УГП оголосив голова Політради Галицької Партії Роман Лозинський.

“Ці три з половиною роки ми творили одну зі справжніх нових партій. І в Києві це видно.

Останні вибори до ОТГ показали, що ми є не тільки романтики і мрійники, ми можемо показувати добрі результати, на рівні з великими парламентськими політичними партіями. Тому сьогодні УГП є повноцінним партнером інших політсил”, - пояснює політик.

За його словами, Українська Галицька Партія залишається окремим суб’єктом. У форматі співпраці політсила делегує своїх представників до списку “Голосу” та узгоджує кандидатури по одномандатних виборчих округах Галичини.

На мажоритарку З’їзд УГП сьогодні затвердив на Львівщині - Наталію Піпу (115), Галину Васильченко (118), Олега Шибу (119), Віталія Андрейка (122), Тараса Чолія (123), на Франківщині - Івана Вережака (88), на Тернопільщині - Аллу Квач (167) та Олега Вітвіцького (166). З дружніх до Галицької Партії команд від Голосу на округах запропоновані громадський діяч, співзасновник Студентського Братства Львівщини, підприємець Ярослав Рущишин (117) та активіст ГО “Люди країни” Тарас Єлейко (120).

Нагадаємо, голова Політради Роман Лозинський та член УГП на Тернопільщині Богдан Яремко стали цього тижня офіційними представниками “Голосу”, відповідно, на Львівщині і Тернопільщині. “На Івано-Франківщині ми наразі налагоджуємо зв’язок і співпрацю з представниками партії “Голос”, - зазначив Роман Лозинський.

Ще десяток членів УГП подали свої кандидатури до списку “Голосу”, який партія має намір оголосити 8 червня на своєму з’їзді у Києві. Наразі переговори між партіями далі тривають.

У порядку денному нинішнього З’їзду УГП: офіційне рішення щодо участі у виборах до Верховної Ради України, узгодження формату участі та співпраці з іншими політсилами, обговорення кандидатур та участі членів команди в мажоритарних округах.

УГП зїзд 2

угп 3

угп 4

Джерело: TeNews

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…