Останні новини

«Підтримайте цю унікальну жінку на виборах!»: Святослав Вакарчук про Аллу Квач у Чорткові

 MG 6337«В тої жінки треба вчитися і дякувати їй за сина. Я за неї більше хвилююся, аніж за себе», - так Святослав Вакарчук на сцені у Чорткові представив Аллу Квач, кандидатку до Верховної Ради від «Голосу».

17 липня у місті було дуже голосно. Молодь, діти, дорослі люди - всі зібралися на площі Героїв Євромайдану, щоб зустрітися зі Святославом Вакарчуком та його командою, поспілкуватися і поспівати.

 MG 5761

Лідер партії «Голос» закликав підтримати на виборах 21 липня Аллу Квач, мера Заліщиків, маму 5-ти дітей, захисницю Дністра, унікальну жінку, яка пройшла довгий і складний шлях та має повне моральне право йти у владу і робити зміни вже там. Святослав переконаний, змогла у місті - зможе й у Раді.

 MG 6333

Алла Квач має чіткий і узгоджений з фахівцями план дій. У її команді працюють експертні групи. Вони не перед виборами, а вже останні кілька років досліджували різні питання суспільного життя і окреслили чіткі кроки змін. Їх Алла Квач заклала в основу своєї програми і буде впроваджувати у парламенті. 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…