Останні новини

Тернопільська міська рада стала на 8,7% прозорішою

міська рада тер 6Впродовж червня-серпня 2019 року в усіх обласних центрах України проводилося вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування.

Дослідження передбачало подання та опрацювання відповідей на інформаційні запити, аналіз контенту офіційних вебсайтів та друкованих видань муніципалітетів, моніторингові візити та безпосереднє спостереження за роботою органів та посадових осіб місцевого самоврядування, опрацювання місцевих нормативно-правових актів.

За підсумками вимірювання Індексу публічності органів місцевого самоврядування у 2018 році, Тернопільська міська рада покращила свій показник  на 8,7% та, у підсумку набравши 74%,  займає п’яте місце у загальнодержавному рейтингу. Такий показник свідчить про те, що Тернопільська міська рада продовжує впроваджувати позитивні практики для покращення прозорості, відкритості та підзвітності у своїй роботі.

Опора Індекс публічності 02Індекс публічності міського голови Тернополя за 2018 рік зріс на 6% і становить 75,1%. Вагомим чинником, який посприяв підвищенню цього показника є значне наповнення сайту інформацією про мера міста та його роботу.

Виконавчі органи Тернопільської міської ради, також покращили свій показник публічності (на 9%).

Для прикладу, на сайті уже є активні гіперпосилання на декларації про майно, доходи та витрати заступників міського голови, які опубліковані на сайті НАЗК.

Протягом 2018 року відбулася низка позитивних змін, що стосувалися роботи депутатів міської ради, які суттєво вплинула на оцінку прозорості та підзвітності. На 31 сесії Тернопільської міської ради сьомого скликання був прийнятий Кодекс етики депутатів. Окрім цього, минулого року, був затверджений та опублікований графік проведення звітів депутатів перед громадою, а також на сайті почали оприлюднювати депутатські запити. 

Позитивною залишається тенденція відкритості пленарних засідань міської ради. Перед її будівлею ведеться аудіо, а на офіційній сторінці ради в мережі Facebook - відеотрансляція. Також відео або аудіозаписи всіх засідань можна знайти на сайті. Поряд з тим, протоколи та результати поіменного голосування по кожному питанню порядку денного вчасно оприлюднюються на сайті ради. Згідно регламенту громадяни, попередньо зареєструвавшись,  мають можливість брати участь у пленарних засіданнях, при умові наявних місць у залі.

На сайті міської ради надалі відсутня інформації про використання коштів депутатських фондів для потреб громадян. Частину документів важко знайти через невідповідні назви. Менше половини депутатів особисто чи їхніх помічників проводять регулярний прийом виборців у відповідності до вказаного на сайті графіка.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail В погожу днину, 12 жовтня 2019 року, спортивний зал Гусятинської ДЮСШ гостинно приймав гостей, що приїхали  на турнір з волейболу серед ветеранів, приурочений святкуванню Покрови Пресвятої...
Thumbnail Працівники Тернопільського міськрайонного центру зайнятості взяли участь у «Форумі нових можливостей» організованому у ТРЦ «Подоляни» юридичним факультетом Тернопільського національного економічного...
Thumbnail 2-річна Ангеліна Баб'єва з Херсону перебуває у відділенні анестезіології обласної дитячої клінічної лікарні. Дівчинка перевернула на себе каструлю з окропом. Унаслідок чого отримала 30% опіків, з...
Thumbnail Тернополяни мали гарну нагоду ознайомитися із діяльністю ТОВ завод «Ремпобуттехніка», перспективами працевлаштування, умовами праці та її оплати, вимогами до працівників.
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді організовують сімейні розвиваючі заняття для діток 2-4 років «Цікаві малюки». Заняття направлені на розвиток у дітей дрібної моторики; сприйняття, уваги,...
Thumbnail «Тіньова» зайнятість, неофіційна зарплата - позбавляють частки пенсії в майбутньому. Про це йшлося на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, для безробітних на...
Thumbnail «Стань винахідником!». Такою була тема вересневого засідання молодіжного Клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...