Останні новини

Тернопільська міська рада стала на 8,7% прозорішою

міська рада тер 6Впродовж червня-серпня 2019 року в усіх обласних центрах України проводилося вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування.

Дослідження передбачало подання та опрацювання відповідей на інформаційні запити, аналіз контенту офіційних вебсайтів та друкованих видань муніципалітетів, моніторингові візити та безпосереднє спостереження за роботою органів та посадових осіб місцевого самоврядування, опрацювання місцевих нормативно-правових актів.

За підсумками вимірювання Індексу публічності органів місцевого самоврядування у 2018 році, Тернопільська міська рада покращила свій показник  на 8,7% та, у підсумку набравши 74%,  займає п’яте місце у загальнодержавному рейтингу. Такий показник свідчить про те, що Тернопільська міська рада продовжує впроваджувати позитивні практики для покращення прозорості, відкритості та підзвітності у своїй роботі.

Опора Індекс публічності 02Індекс публічності міського голови Тернополя за 2018 рік зріс на 6% і становить 75,1%. Вагомим чинником, який посприяв підвищенню цього показника є значне наповнення сайту інформацією про мера міста та його роботу.

Виконавчі органи Тернопільської міської ради, також покращили свій показник публічності (на 9%).

Для прикладу, на сайті уже є активні гіперпосилання на декларації про майно, доходи та витрати заступників міського голови, які опубліковані на сайті НАЗК.

Протягом 2018 року відбулася низка позитивних змін, що стосувалися роботи депутатів міської ради, які суттєво вплинула на оцінку прозорості та підзвітності. На 31 сесії Тернопільської міської ради сьомого скликання був прийнятий Кодекс етики депутатів. Окрім цього, минулого року, був затверджений та опублікований графік проведення звітів депутатів перед громадою, а також на сайті почали оприлюднювати депутатські запити. 

Позитивною залишається тенденція відкритості пленарних засідань міської ради. Перед її будівлею ведеться аудіо, а на офіційній сторінці ради в мережі Facebook - відеотрансляція. Також відео або аудіозаписи всіх засідань можна знайти на сайті. Поряд з тим, протоколи та результати поіменного голосування по кожному питанню порядку денного вчасно оприлюднюються на сайті ради. Згідно регламенту громадяни, попередньо зареєструвавшись,  мають можливість брати участь у пленарних засіданнях, при умові наявних місць у залі.

На сайті міської ради надалі відсутня інформації про використання коштів депутатських фондів для потреб громадян. Частину документів важко знайти через невідповідні назви. Менше половини депутатів особисто чи їхніх помічників проводять регулярний прийом виборців у відповідності до вказаного на сайті графіка.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У консультаційному центрі для школярів відбулось чергове засідання клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, за участю голови ГО “Думка молоді” Романа Калушки.
Професії: погляд зблизька
Субота, 23 листопада 2019
Thumbnail Листопадове засідання учнівського клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, вирізнялось святковою атмосферою творчості та креативності, адже під час заходу відбулись нагородження...
Thumbnail Fraskos продовжують випускати пісні з майбутнього альбому і новий сингл «Сни» зовсім відрізняється від попереднього треку «Koroleva» і за характером, і за стилем.
Thumbnail Вакансії заступника керуючого магазином, адміністратора, товарознавців, продавців-консультантів, охоронників, вантажників, прибиральниць безробітним тернополянам запропонувало ТОВ «АТБ-маркет» під час презентації...
Thumbnail Фахівці Зборівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели професіографічну екскурсію на підприємство з виробництва безалкогольних напоїв ПРАТ "ДОБРА ВОДА" для учнів ЗОШ...
Допоможіть врятувати життя!
П'ятниця, 08 листопада 2019
Thumbnail Друзі, сьогодні проситиму допомоги! Не для себе, а для однокласника, а точніше його маленької дитини! А чужих дітей не буває!
Thumbnail З 5 по 8 листопада у Тернополі відбудуться змагання серед учнів 4-их класів «Перші кроки».
Thumbnail Друзі, родичі, знайомі і просто не байдужі люди, Олі дуже потрібна ваша допомога. У єдиної донечки - гостра лімфобластна лейкемія. Вона зараз проходить хіміотерапію у відділенні інтенсивної терапії в Києві,...
Thumbnail Вакансії машиніста шпрединг-машини, слюсарів-ремонтників, підсобних робітників запропонувало ТОВ «Вінісан» безробітним тернополянам під час міні-ярмарку вакансій, що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі...