Останні новини

Нардеп Богданець бреше на усю країну, пояснюючи обставини, через які був засуджений

453535888 87979797 111Народний депутат від “Слуги народу” Андрій Боганець, обраний по 163 Округу в Тернополі, відверто обманює, коли посилається на службу в АТО, під час якої, “перебуваючи у відпустці між ротаціями”, побив чоловіка бо той “плюнув йому в обличчя”.

imgonline com ua convertuAi7CNtaQ6Yi 1

Слова Богданця легко спростовуються документами, які знаходяться у відкритих джерелах.

Як засвідчує витяг з державного реєстру судових рішень, у серпні 2015 року Тернопільський міськрайонний суд розглянув у відкритому судовому засіданні  кримінальне провадження № 607/21639/14-к про обвинувачення Богданця Андрія у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 296 (хуліганство) та ч. 1 ст. 122 КК України (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження).

Суд визнав його винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 296 КК України та у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 КК України та призначив йому покарання:

–  за ч. 1 ст. 296 КК України у виді штрафу в розмірі 8500 гривень в дохід держави;

–  за ч.  1 ст. 122 КК України у виді обмеження волі на строк 2 (два ) роки  .

Згідно із ч. 1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим  визначити остаточне покарпання у виді  2 (двох ) років обмеження волі.

Пом’якшуючими  обставинами у цій справі виступили: щире каяття у вчинених злочинах та наявність двох неповнолітніх дітей, 2003 та 2005 років народження. Окрім цього, пом’якшуючим фактором у вироку суду вказується те, що Андрій Богданець перебував в зоні АТО… УВАГА – з 13 березня 2015 року по 20 квітня 2015 року, приймаючи участь в антитерористичній операції, а саме у містах Слав’янськ, Курахове, с. Піски Донецької області. Ні про які ротації і інші періоди служби у документі не вказується.

imgonline com ua convertHoejyrPQx7qe 1

На підставі ст. 75 КК України Богданця Андрія звільнили від відбування призначеного покарання, з випробуванням, із іспитовим строком один рік.

Та можливо Богданцю б і вдалось ввести в оману суспільство, якби не зазначені у вироку обставини. А саме, злочин було скоєно 18 листопада 2014 року, а не у відпустці під час ротації. Вище зазначено – служив він у березні-квітні 2015 року.

смчмчмчч

Це підтверджує і інший документ, оприлюднений рядом ЗМІ ще напередодні парламентських виборів.

FB IMG 1563383373783 1

У цьому документ чорним по білому зазначено дату скоєння злочину із конкретизацією особи злочинця – Андрія Богданця. Котрий, увага, “з умислом на вчинення хуліганських дій, маючи на меті показати свою винятковість та розпущеність пов”язану з неповагою до особи та людської гідності , грубо порушуючи громадський порядок з мотивів явної неповаги до суспільства, що виразилось у зневажливому ставленні до громадського порядку та існуючих у суспільстві загальновизнаних правил поведінки і моральності, демонструючи байдуже ставлення до суспільних відносин, які забезпечують спокій громадян, а також дотримання правил поведінки у побуті, безпричинно розпочав конфлікт із потерпілим Стрілецьким В.М.”.

І ні про який плювок в обличчя бравому АТОшнику Богданцю, який перебував в зоні проведення антитерористичної операції місяць і тиждень, у вироку суду не йдеться. Скоріше, висновок із вищезазначеного можна з робити протилежний: Богданець поїхав у зону АТО у березні 2015 року саме для того, щоб у серпні у суді мати пом’якшуючу обставину і уникнути покарання за скоєний злочин.

Повідомляє Politerno

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail «Шаблонні архітектурні проекти не відображають індивідуальності клієнта, не завжди відповідають вимогам конкретної сім’ї, відтак потребують креативного рішення з технічно грамотним підґрунтям», - каже...
Thumbnail Свого часу жителька Шумщини Іванна Дмитрук здобула педагогічну освіту, та не знайшовши роботи за фахом, пішла працювати продавцем. Коли жінка залишилась без роботи, звернулась за допомогою у...
Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».