Останні новини

Як депутати Тернопільської міської ради голосують за питання, які важливі для тебе?

66788899909

Вебресурс TERNOPIL.RADA4YOU.ORG є локальним проектом RADA4YOU.ORG та розроблений Громадянською мережею ОПОРА у співпраці з Національним демократичним інститутом міжнародних відносин за фінансової підтримки Уряду Канади.

Ternopil.rada4you.org дає можливість громадянам контролювати роботу депутатів міської ради, не відходячи від свого комп’ютера та не затрачаючи багато часу на пошук інформації. Інформація, що зібрана на сайті, допомагає відповісти на низку питань, таких як: чи відвідує депутат пленарні засідання, чи голосує за важливі для громади рішення тощо.

Ternopil.rada4you.org пропонує декілька інструментів моніторингу роботи народних обранців. Вони розміщенні у вкладках «Депутати»«Голосування»«Політики» та «Сумісне голосування». У першій з них доступний перелік депутатів Тернопільської міської ради із фотографією кожного. Список можна відфільтрувати за прізвищем у алфавітному порядку, за фракцією, за округом, за присутністю, за дотриманням фракційної дисциплін.

На сторінці конкретного депутата є інформація про відвідування засідань сесії та статистика його голосувань. Для прикладу, голова Тернопільської міської ради Сергій Надал був присутній на всіх засіданнях, при прийнятті рішень у 83% випадків голосував «за», у 14% - «не голосував» і у 1% голосувань - «утримався».

Ternopil nadal 1

Також на сторінці депутата є вкладка «друзі по голосуванню». Діаграма презентує хто ще із його колег займає ту ж політичну позицію і подібно голосує. Наприклад, «друзями по голосуванню» Сергія Надала є місцеві обранці Марія Баб'юк, Галина Гевко, Олег Шморгай, Михайло Сиротюк, Олег Климчук та Назарій Редьква.

Ternopil nadal druzi 1

У розділі «Голосування» доступний перелік проектів рішень, які були включені до порядку денного пленарних засідань. Пошук можна здійснити по заголовку або за датою, а також доступне сортування «за присутністю» та «за фракційною дисципліною» депутатів. У кожному проекті додана статистика голосування та результати поіменного голосування.

У розділі «Політики» поєднані голосування за  проекти рішень, які певним чином пов'язані між собою. Кожен бажаючий може створити свою політику та побачити як її підтримували місцеві обранці. При перегляді уже створених політик, сервіс дозволяє фільтрувати результати голосування депутатів за категоріями «максимально голосує за», «послідовно голосує за», «переважно голосує за», «суміш за та проти», «переважно голосує проти», «послідовно голосує проти», «максимально голосує проти» та «ніколи не голосує». Таким чином, можна легко визначити позицію місцевих обранців щодо важливих для тернополян голосувань.

Останній розділ тernopil.rada4you.org «Сумісне голосування» - це спосіб дослідити, які фракції у міській раді «дружать», а які «ворогують». Сервіс опрацьовує результати голосувань членів фракцій та порівнює політичну позицію однієї фракції щодо іншої. Запити формуються за весь час або вказати конкретний місяць.

Ольга Галушка,

координаторка громадського спостереження ОПОРИ

за виборами в Тернопільській області

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail 10 січня в Теребовлі місцева дитячо-юнацька спортивна школа спільно з Теребовлянським центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» провели  традиційний турнір з  міні-футболу серед випускників ДЮСШ.
Thumbnail В рамках проєкту «Мистецький світ дитинства» 27 грудня 2019 року в актовій залі  Тернопільського ліцею №21- cпеціалізованої мистецької школи ім. Ігоря Герети відбудеться вистава «Пастка для орла» за...
Thumbnail Фахівці сектору рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості організували та провели міні-ярмарок вакансій для КНП Тернопільська комунальна міська лікарня № 2, де, окрім безробітних...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій ПРАТ «Тернопільавто» та ОВТ Аптечне об'єднання. Вони мали потребу у бухгалтерах різного рівня.
Thumbnail У консультаційному центрі для школярів відбулось чергове засідання клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, за участю голови ГО “Думка молоді” Романа Калушки.
Професії: погляд зблизька
Субота, 23 листопада 2019
Thumbnail Листопадове засідання учнівського клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, вирізнялось святковою атмосферою творчості та креативності, адже під час заходу відбулись нагородження...
Thumbnail Fraskos продовжують випускати пісні з майбутнього альбому і новий сингл «Сни» зовсім відрізняється від попереднього треку «Koroleva» і за характером, і за стилем.
Thumbnail Вакансії заступника керуючого магазином, адміністратора, товарознавців, продавців-консультантів, охоронників, вантажників, прибиральниць безробітним тернополянам запропонувало ТОВ «АТБ-маркет» під час презентації...
Thumbnail Фахівці Зборівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели професіографічну екскурсію на підприємство з виробництва безалкогольних напоїв ПРАТ "ДОБРА ВОДА" для учнів ЗОШ...