Останні новини

Що планує робити міський голова Тернополя після виборів?

Надал СОстанні сесії Тернопільської міської ради перетворилися на атракціон небувалої щедрості. Міські депутати, очолювані мером, як з рогу достатку, наліво і направо роздають в Тернополі землю. Особливою «популярністю» користуються маленькі діляночки до однієї сотої під індивідуальне гаражне будівництво, які потім «чудесним» способом трансформуються і на них виростають багатоповерхові магазини та офісні центри.

І ні міський голова, ні народні обранці «не беруть собі до голови», що земля роздається в  зелених рекреаційних зонах, в центральній частині Тернополя практично на бордюрах, де ходять люди. Але доступ до ділянок мають  не всі смертні, від чого напрошується висновок, що вся ця «манна небесна» далеко не безкоштовна. Вочевидь, що  люди, які «в темі і в долі», є наближені до міського голови та його оточення. Наразі назріває думка, що мерська команда «активно збирає копійку»: хтось готується  до місцевих виборів, хтось відкладає на «чорний день», усвідомлюючи, що скоро «фініш». Бо остання соціологія для декого не вельми втішна.

P.S. Якщо порахувати, скільки за останні чотири сесії міської ради роздали землі під гаражі,- то виникає слушна думка, що нинішній міський очільник після виборів готує собі «запасний аеродром» у вигляді Асоціації гаражних кооперативів Тернополя.

https://tmrada.gov.ua/sesiya/rishennya-sesii/32578.html

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".