Останні новини

Як міська влада «роздає» комунальне майно

заантаження15 листопада минулого року виконавчим комітетом Тернопільської міської ради згідно з прийнятим рішенням та у відповідності до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» повинно було бути оголошено про намір передати в оренду майно комунальної власності.

Відповідно до цього, фізичні та юридичні особи, які виявили бажання орендувати це комунальне майно, протягом 10-ти робочих днів з моменту опублікування оголошення про проведення конкурсу мали б право подати необхідні документи для участі в ньому. Однак, під час проведення щоденного моніторингу офіційного веб-ресурсу міської ради активісти встановили, що в порушення Закону України «Про оренду державного та комунального майна»  оголошення про проведення конкурсу на сайті було оприлюднене заднім числом  після 29 листопада, тобто після 10-ти денного терміну подачі заяв на участь у конкурсі. Більше того, 3 грудня на офіційному веб-ресурсі  Тернопільської міської ради вже був оприлюднений проект рішення про надання в оренду цього ж комунального майна «своїм» визначеним юридичним особам, які начебто «перемогли» у конкурсі.

кукурудзаСеред «своїх» виявились сімейний жек «Благоустрій» депутата міської ради, наближеного до міського голови, Галини Гевко, які претендують на нежитлове приміщення площею 262,4 кв.м. по вулиці 15 квітня,6, а також адвокат Андрій Кукурудза, який, очевидно за «вагомі заслуги»  перед мером вибив для свого бюро приміщення площею 50 кв.м. на вулиці Назарія Яремчука, 25.

За інформацією нашої редакції, такі махінації з комунальним майном не поодинокі і міські чиновники добре наживаються на таких оборудках, грубо порушуючи чинне законодавство. Прикро, що місцеві правоохоронці (ні поліція, ні прокуратура)  не звертають на це уваги, як і не звертають уваги на махінації з землею. Вони, ймовірно, разом з чиновниками живуть за принципом: ви пишіть собі, пишіть, а ми знаємо своє… Але, як кажуть, все так не буде.

Далі буде… 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail 10 січня в Теребовлі місцева дитячо-юнацька спортивна школа спільно з Теребовлянським центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» провели  традиційний турнір з  міні-футболу серед випускників ДЮСШ.
Thumbnail В рамках проєкту «Мистецький світ дитинства» 27 грудня 2019 року в актовій залі  Тернопільського ліцею №21- cпеціалізованої мистецької школи ім. Ігоря Герети відбудеться вистава «Пастка для орла» за...
Thumbnail Фахівці сектору рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості організували та провели міні-ярмарок вакансій для КНП Тернопільська комунальна міська лікарня № 2, де, окрім безробітних...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій ПРАТ «Тернопільавто» та ОВТ Аптечне об'єднання. Вони мали потребу у бухгалтерах різного рівня.
Thumbnail У консультаційному центрі для школярів відбулось чергове засідання клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, за участю голови ГО “Думка молоді” Романа Калушки.
Професії: погляд зблизька
Субота, 23 листопада 2019
Thumbnail Листопадове засідання учнівського клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, вирізнялось святковою атмосферою творчості та креативності, адже під час заходу відбулись нагородження...
Thumbnail Fraskos продовжують випускати пісні з майбутнього альбому і новий сингл «Сни» зовсім відрізняється від попереднього треку «Koroleva» і за характером, і за стилем.
Thumbnail Вакансії заступника керуючого магазином, адміністратора, товарознавців, продавців-консультантів, охоронників, вантажників, прибиральниць безробітним тернополянам запропонувало ТОВ «АТБ-маркет» під час презентації...
Thumbnail Фахівці Зборівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели професіографічну екскурсію на підприємство з виробництва безалкогольних напоїв ПРАТ "ДОБРА ВОДА" для учнів ЗОШ...