Останні новини

Як міська влада «роздає» комунальне майно

заантаження15 листопада минулого року виконавчим комітетом Тернопільської міської ради згідно з прийнятим рішенням та у відповідності до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» повинно було бути оголошено про намір передати в оренду майно комунальної власності.

Відповідно до цього, фізичні та юридичні особи, які виявили бажання орендувати це комунальне майно, протягом 10-ти робочих днів з моменту опублікування оголошення про проведення конкурсу мали б право подати необхідні документи для участі в ньому. Однак, під час проведення щоденного моніторингу офіційного веб-ресурсу міської ради активісти встановили, що в порушення Закону України «Про оренду державного та комунального майна»  оголошення про проведення конкурсу на сайті було оприлюднене заднім числом  після 29 листопада, тобто після 10-ти денного терміну подачі заяв на участь у конкурсі. Більше того, 3 грудня на офіційному веб-ресурсі  Тернопільської міської ради вже був оприлюднений проект рішення про надання в оренду цього ж комунального майна «своїм» визначеним юридичним особам, які начебто «перемогли» у конкурсі.

кукурудзаСеред «своїх» виявились сімейний жек «Благоустрій» депутата міської ради, наближеного до міського голови, Галини Гевко, які претендують на нежитлове приміщення площею 262,4 кв.м. по вулиці 15 квітня,6, а також адвокат Андрій Кукурудза, який, очевидно за «вагомі заслуги»  перед мером вибив для свого бюро приміщення площею 50 кв.м. на вулиці Назарія Яремчука, 25.

За інформацією нашої редакції, такі махінації з комунальним майном не поодинокі і міські чиновники добре наживаються на таких оборудках, грубо порушуючи чинне законодавство. Прикро, що місцеві правоохоронці (ні поліція, ні прокуратура)  не звертають на це уваги, як і не звертають уваги на махінації з землею. Вони, ймовірно, разом з чиновниками живуть за принципом: ви пишіть собі, пишіть, а ми знаємо своє… Але, як кажуть, все так не буде.

Далі буде… 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".