Останні новини

Барна хоче свого керівника пенсійного фонду

barnaСтепан Барна лобіює «свого» на посаду керівника пенсійного фонду. Нимшвидше за все, має стати колишній заступник директора департаменту соціального захисту Тернопільської ОДА, а нині заступник начальника головного управління пенсійного фонду в Тернопільській області, – Івахов Володимир Васильович.

За інсайдерською інформацією документи на нього вже направленні  на погодження до пенсійного фонду України.

Хоч нещодавно  Степан Степанович заявляв, що буде прислухатись до думки громадськості та фахівців, бачимо, що кадрові призначення новим губернатором  відбуваються в кращих традиціях «попередників». Це стосується не лише пенсійного фонду, а й голів районних державних адміністрацій. Проте, найголовнішим є те, що якихось вагомих зрушень в роботі ОДА непомітно, окрім піар-акцій на зразок  колективного хорового співу працівників на день вишиванки.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…