Останні новини

Міська влада застосовує брудні схеми при передачі комунального майна в оренду

міськрада тернопільПублікація на нашому інтернет-ресурсі 2-го січня матеріалу «Як міська влада «роздає» комунальне майно» наробила багато «шухеру» в міській раді.

Нагадаємо нашим читачам, що мова в статті йде про махінації чиновників міської ради з орендою комунального майна, коли оголошення про намір передати в оренду таке майно було опубліковане на офіційному сайті міської ради після 10-ти денного терміну подачі заяв на участь у конкурсі і оприлюднене заднім числом, а одразу ж, буквально через декілька днів, були оприлюднені переможці так «званого конкурсу».

За нашою інформацією, чиновники управління комунального майна нічого кращого не придумали і пояснили це збоєм в системі!!! Але, незважаючи на такий «зальот», всі зацікавлені особи в цій схемі (а це, нагадаємо, крім самих чиновників, депутатка від «Свободи» Галина Гевко, адвокат Андрій Кукурудза) почали активно шукати вихід із не вельми приємної ситуації. І що ви думаєте: знову на сайті міської ради з’явилося оголошення про намір передати в оренду це ж саме майно. І знову заднім числом!!! Отже, раніше всі подібні оголошення друкувалися в рубриці «Аукціони, оголошення, вакансії». Після «шухера» «розумники» з міської ради створили на офіційному веб-ресурсі нову підрубрику «Оренда комунального майна. Тернопіль».

сайт міськради 01

ЇЇ можна відкрити зайшовши в рубрику «Послуги та майно громади», далі за посиланням «Майно комунальної власності» і далі «Оренда комунального майна. Тернопіль».  Відкривши цю підрубрику, ви одразу побачити якраз це оголошення, яке є єдиним і яке датоване 27 грудня 2019 року. Тільки «прикол» в тому, що, за результатами моніторингу активістів, до 13 січня 2020 року на цій сторінці не було жодного оголошення. Вона була чиста!!! Правоохоронцям це можна легко перевірити шляхом доступу до серверної системи. Вочевидь скоро на сайті міської ради з’являться ті ж самі «переможці» конкурсу, що і минулого разу.

Далі буде…     

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".