Останні новини

Чи зможе комуніст очолити Чортківський район?

Chortkivska radaВибори виявляється ще не завершились. Дуже цікаві процеси відбуваються в Чортківській районній організації політичної партії «Солідарність».  Місцеві порошенківці за помахом якоїсь чарівної палички (а вірніше за вказівкою якогось невідомого режисера-політтехнолога) масово почали відмовлятись від депутатських мандатів.

Першим від депутатства відмовився голова РДА  Михайло Сташків, який очолював список на виборах. Потім від мандату відмовилися наступні депутати. Абсолютно незрозуміло для чого було йти на вибори, а тепер відмовлятись від мандатів.

Шановні депутати від партії влади – для чого ви йшли на вибори та дурили людей? Люди Вам повірили і віддали свій голос. Як Ви думаєте дивитись в очі бабусям та дідусям яких Ви зрадили. І все для того щоб посадити на керівні посади за чужою вказівкою колишнього комуніста Градового Василя Гнатовича. Сором за таку ганебну поведінку. На  Чортківській землі Ви «впроваджуєте» та копіюєте  поведінку сепаратиста Кернеса, який у Харкові прокатав 18 депутатів, щоб дійшла черга до йому потрібної людини для обрання секретаря міськради. Народ запам'ятає цю зраду та підлий обман. Цікаво як в цій ситуації поведуть себе представники місцевих організацій «Батьківщини», «Свободи», «Сили Людей», які провели в районну раду чимало депутатів. Чи будуть боротися, чи покірно ляжуть під владу і її кандидата комуніста?

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…