У Тернополі закривають всі заклади, окрім продуктових магазинів і аптек

коронавірус 33Від 17 березня у Тернополі дозволено працювати лише продуктовим магазинам та тим закладам, які здійснюють торгівлю засобами гігієни, а також аптекам.

Працюватимуть два ринки – Тернопільський міський ринок та ринковий комплекс «ВІП Маркет», що розташований на вул. Шептицького, оскільки вони облаштовані системою вентиляції, водопостачання та відведення. На ринках дозволено продаж лише продуктових рядів.

Таке рішення прийнято на засіданні оперативного штабу щодо недопущення занесення і поширення на території Тернопільської міської територіальної громади коронавірусної інфекції.

16 березня, були проведені наради з власниками та керівниками ринків, торгових центрів, супермаркетів та інших об’єктів, які працюють на території міста Тернополя.

Відповідно до рішення штабу прийнято з 17 березня  припинити роботу закладів громадського харчування, торгово – розважальних центрів, ринків тощо.

Додамо, що на сьогодні у Тернополі не зафіксовано жодного випадку COVID-19. Обласний лабораторний центр забезпечений тест-системами, де проводять дослідження усім пацієнтам із підозрою на захворювання коронавірусною інфекцією.

Сьогодні на позачерговій сесії Тернопільської міської ради мають внести зміни в бюджет міста та спрямовати кошти на придбання додаткових апаратів штучної вентиляції легень, іншого медичного обладнання, засобів медичного захисту.

Свою роботу у місті продовжують комунальні служби, швидка та рятувальна служби.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com