Останні новини

Президент вводить в дію заходи посиленої боротьби зі злочинністю

poroshenkoПрезидент Петро Порошенко підписав Указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 6 травня 2015 року "Про заходи щодо посилення боротьби зі злочинністю в Україні".

РНБО прийняла низку рішень з метою недопущення загострення криміногенної ситуації в окремих регіонах України, мінімізації впливу відповідних загрозливих чинників на національну безпеку, підвищення ефективності захисту прав і свобод громадян.

Рада визнала за необхідне активізувати боротьбу зі злочинністю, пов’язаною насамперед з бандитизмом, діяльністю незаконних збройних формувань, незаконним обігом вогнепальної зброї та інших засобів ураження, бойових припасів, вибухових речовин, та посилити координацію заходів у цій сфері.

Міністерству внутрішніх справ разом із Службою безпеки України, Адміністрацією Державної прикордонної служби та Військовою службою правопорядку у Збройних Силах доручено невідкладно вжити додаткових заходів щодо зниження рівня злочинності в державі, а також виявлення і ліквідації каналів контрабанди, незаконного переміщення територією України вогнепальної зброї, інших засобів ураження, вибухових речовин, та припинення проявів бандитизму. Також мають невідкладно вжити додаткових заходів щодо посилення контролю на об’єктах, де зосереджено зазначену зброю та вибухові речовини.

РНБО доручила МВС разом зі СБУ вжити вичерпних заходів щодо забезпечення якісного досудового розслідування і передачі до суду наявних кримінальних проваджень у справах про бандитизм, злочини, вчинені організованими групами чи злочинними організаціями, а також активізувати роботу щодо здобування упереджувальної оперативної інформації про наміри і підготовку до проведення контрабанди вогнепальної зброї, інших засобів ураження, бойових припасів, вибухових речовин.

МВС має вжити заходів, спрямованих на підвищення ефективності патрульно- постової служби, зокрема щодо підготовки її працівників з урахуванням досвіду держав - членів Європейського Союзу і США та їх відповідного екіпірування, а також створити єдиний загальнодержавний облік стрілецької зброї та забезпечити територіальні підрозділи названого Центру автоматизованими балістичними ідентифікаційними системами.

Крім того, РНБО доручила Кабінету Міністрів разом зі СБУ розробити та внести на розгляд Верховної Ради законопроекти щодо посилення можливостей та координації діяльності правоохоронних органів стосовно протидії незаконним збройним формуванням, посилення боротьби з терористично-диверсійною і сепаратистською діяльністю та створення ефективних механізмів її виявлення і припинення; унормування порядку використання зброї, зокрема для захисту від посягання на життя та здоров’я особи, її житло та власність.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…