Останні новини

Закон про лобіювання, як інструмент антикорупційної політики

pavlenkoВідповідно до проекту Антикорупційної стратегії на 2014-2017 роки, Закон про лобіювання має з’явитися і стати одним із інструментів антикорупційної політики нарівні зі світовою практикою,

– зазначила Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександра Павленко під час круглого столу, присвяченому підготовці законопроекту «Про лобіювання».

У документі законодавчо закріплять права, обов'язки лобістських організацій та їх замовників, процедуру контакту з державним сектором, методи проведення лобістського процесу та отримання результату.

«Потрібно розуміти, що межа між лобіюванням й корупційною діяльністю дуже тонка. На жаль, в Україні деякі громадські утворення займаються фактично “впливом”, беручи “за горло” міністерства та відомства для отримання преференцій окремими групами інтересів у тій чи іншій галузі. Предметом лобіювання не можуть бути державні рішення індивідуального порядку (ліцензії, дозволи, тощо). Лобіювання має бути пов’язаним тільки зі змінами законодавства у кращий бік», - зауважила у своєму виступі Олександра Павленко.

«Я вважаю, що закон про лобіювання потрібен. Необхідні належні юридичні регулятори, робота лобіста має бути офіційною, а запровадження реєстру даних про лобістські організації може стати запорукою ефективності закону про лобіювання як частини антикорупційної стратегії України».

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…