Останні новини

Під Деревляним гойдається крісло

DerevlianyiЗа інформацією «Часопису» найближчим часом посада голови Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина»,  яку поки що обіймає пан Деревляний, стане вакантною.

Василь Тимофійович вже давно втратив довіру пані Тимошенко. Останньою краплею, що переповнила чашу терпіння Юлії Володимирівної, стала підтримка місцевою «Батьківщиною»  кандидата на  голову Тернопільської обласної ради від пропрезидентської партії Віктора Овчарука, до того ж всупереч її вказівки. І це незважаючи на те, що в день проведення голосування 8 грудня, Тимошенко тричі особисто телефонувала до Деревляного, однак той  не брав слухавку. А коли все ж вона, за допомогою одного із свободівських депутатів, додзвонилась до нього, Василь Тимофійович просто вибив номер та ще й пару «теплих» слів додав навздогін. Все це нам, на правах анонімності, підтвердили депутати із «Свободи», які стали свідками цього «дійства». Крім того куратором ВО «Батькіщини» по західних областях став одіозний  Михайло Цимбалюк, з яким у Деревляного не вельми «теплі» стосунки, і який прагне поставити очільником обласної організації свою людину.

Тому будемо  чекати розв'язки сюжету .

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…