Останні новини

Все нові осередки політичних партій з'являються ближче до виборів

demaliansВ Тернополі офіційно зареєстрували тернопільську міську організацію політичної партії «ДемАльянс (Демократичний Альянс)».

Головою осередку став Кудлак Віталій. Члени Бюро – Ягнюк Андрій та Євсєєва Тетяна. Контрольно-ревізійна комісія – Старик Ольга.

«Найближчим часом наша організація зосередиться на залученні нових членів, активістів, волонтерів. Серед проблемних питань, якими планує займатися осередок – допомога у створенні та функціонуванні ОСББ, незаконні забудови, земельні питання, проблеми паркових зон Тернополя, громадський транспорт, корупція в дитячих навчальних закладах, проекти «Безбар’єрне місто», «Громадський простір для дітей», «Місто очима жінок» та інші. Роботи попереду багато, запрошуємо долучатися усіх бажаючих тернополян», – повідомляє голова новоствореного осередку Віталій Кудлак.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…