Останні новини

Представлено нового керівника департаменту освіти і науки Тернопільської області

Homa O ZДепартамент освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації тепер очолює Хома Ольга Зіновіївна.

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29.12.2015 року №518-к на посаду очільника освіти області її призначено в порядку переведення з посади начальника відділу освіти Козівської районної державної адміністрації, зазначається на сайті http://oblosvita.te.ua.

Сьогодні пані Ольгу представили освітянським колективам. Привітали керівника освіти краю з її призначенням заступник голови Тернопільської обласної ради Любомир Крупа,  працівники департаменту освіти і науки, міських позашкільних й інтернатних  навчальних закладів, обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти та навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Тернопільській області.

«Я вірю в освіту Тернопільського краю, у високий професіоналізм наших педагогів, знаю, що спільними знаннями, вміннями та підтримкою, ми зможемо створити якісну освіту. Сьогодні ми є фундаментом, будинок на якому будуть будувати наші діти» - звернулася до присутніх директор департаменту освіти і науки Ольга Хома.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…