Останні новини

Президент України відвідав Тернопільщину

Poroshenko TernopilЗ робочим візитом 11 січня Тернопільщину відвідав Президент України. У село Соколів Теребовлянського району Глава держави прибув, аби урочисто відкрити нову школу. В Тернополі Петро Порошенко оглянув, в яких умовах проходять службу бійці 44-ої бригади. Також Президент відвідав ТОВ «СЕ Борднетце-Україна».

Новозбудовану загальноосвітню школу І-ІІ ступенів відкрили у Соколові, що на Теребовлянщині. На відкритті був присутній Петро Порошенко. Глава держави подарував школярам комп'ютерний клас, і побажав школярам та педагогам натхнення до навчання, досягнення результатів та зростання у патріотичному дусі.

Наприкінці урочистостей із колядками виступили творчі колективи, несучи радісну звістку Різдва.

В Тернополі Порошенко оглянув, в яких умовах проходять службу бійці 44-ої бригади, зустрівся з родинами військових, які загинули в зоні АТО та передав їм ключі від квартир. Президент України вручив державні нагороди десятьом військовослужбовцям, які відзначилися у зоні проведення антитерористичної операції,

Під час виступу Президент України заявив про те, що у 2016 році буде продовжено реформування Збройних Сил країни, зокрема, буде проведено реорганізацію Повітряних Сил, продовжиться створення Сил спеціальних операцій, відновлення бойового складу Військово-Морських Сил та розвиток Високомобільних десантних військ.

Глава держави повідомив, що у Державному бюджеті Міністерству оборони виділено 57 млрд грн, або 2,5% ВВП. «Це – мінімально необхідна потреба армії, але це максимум, який може потягнути наша економіка. І лише ефективне використання цих коштів забезпечить вирішення першочергових завдань, що стоять перед національним військом», – зазначив Петро Порошенко.

Також у рамках робочої поїздки на Тернопільщину Президент відвідав підприємство ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» та ознайомився з процесом виробництва.

Петро Порошенко зауважив, що цього року  лише в Тернопільській області на  підприємстві ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» створено 500 робочих місць та повідомив, що наразі обговорюється можливість залучення інвестицій на новому виробничому комплексі у м. Чорткові. Президент України поспілкувався з керівниками підприємства та працівниками.

shkola

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail 2-річна Ангеліна Баб'єва з Херсону перебуває у відділенні анестезіології обласної дитячої клінічної лікарні. Дівчинка перевернула на себе каструлю з окропом. Унаслідок чого отримала 30% опіків, з...
Thumbnail Тернополяни мали гарну нагоду ознайомитися із діяльністю ТОВ завод «Ремпобуттехніка», перспективами працевлаштування, умовами праці та її оплати, вимогами до працівників.
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді організовують сімейні розвиваючі заняття для діток 2-4 років «Цікаві малюки». Заняття направлені на розвиток у дітей дрібної моторики; сприйняття, уваги,...
Thumbnail «Тіньова» зайнятість, неофіційна зарплата - позбавляють частки пенсії в майбутньому. Про це йшлося на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, для безробітних на...
Thumbnail «Стань винахідником!». Такою була тема вересневого засідання молодіжного Клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.