Останні новини

Президент України відвідав Тернопільщину

Poroshenko TernopilЗ робочим візитом 11 січня Тернопільщину відвідав Президент України. У село Соколів Теребовлянського району Глава держави прибув, аби урочисто відкрити нову школу. В Тернополі Петро Порошенко оглянув, в яких умовах проходять службу бійці 44-ої бригади. Також Президент відвідав ТОВ «СЕ Борднетце-Україна».

Новозбудовану загальноосвітню школу І-ІІ ступенів відкрили у Соколові, що на Теребовлянщині. На відкритті був присутній Петро Порошенко. Глава держави подарував школярам комп'ютерний клас, і побажав школярам та педагогам натхнення до навчання, досягнення результатів та зростання у патріотичному дусі.

Наприкінці урочистостей із колядками виступили творчі колективи, несучи радісну звістку Різдва.

В Тернополі Порошенко оглянув, в яких умовах проходять службу бійці 44-ої бригади, зустрівся з родинами військових, які загинули в зоні АТО та передав їм ключі від квартир. Президент України вручив державні нагороди десятьом військовослужбовцям, які відзначилися у зоні проведення антитерористичної операції,

Під час виступу Президент України заявив про те, що у 2016 році буде продовжено реформування Збройних Сил країни, зокрема, буде проведено реорганізацію Повітряних Сил, продовжиться створення Сил спеціальних операцій, відновлення бойового складу Військово-Морських Сил та розвиток Високомобільних десантних військ.

Глава держави повідомив, що у Державному бюджеті Міністерству оборони виділено 57 млрд грн, або 2,5% ВВП. «Це – мінімально необхідна потреба армії, але це максимум, який може потягнути наша економіка. І лише ефективне використання цих коштів забезпечить вирішення першочергових завдань, що стоять перед національним військом», – зазначив Петро Порошенко.

Також у рамках робочої поїздки на Тернопільщину Президент відвідав підприємство ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» та ознайомився з процесом виробництва.

Петро Порошенко зауважив, що цього року  лише в Тернопільській області на  підприємстві ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» створено 500 робочих місць та повідомив, що наразі обговорюється можливість залучення інвестицій на новому виробничому комплексі у м. Чорткові. Президент України поспілкувався з керівниками підприємства та працівниками.

shkola

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".