Останні новини

Президент України відвідав Тернопільщину

Poroshenko TernopilЗ робочим візитом 11 січня Тернопільщину відвідав Президент України. У село Соколів Теребовлянського району Глава держави прибув, аби урочисто відкрити нову школу. В Тернополі Петро Порошенко оглянув, в яких умовах проходять службу бійці 44-ої бригади. Також Президент відвідав ТОВ «СЕ Борднетце-Україна».

Новозбудовану загальноосвітню школу І-ІІ ступенів відкрили у Соколові, що на Теребовлянщині. На відкритті був присутній Петро Порошенко. Глава держави подарував школярам комп'ютерний клас, і побажав школярам та педагогам натхнення до навчання, досягнення результатів та зростання у патріотичному дусі.

Наприкінці урочистостей із колядками виступили творчі колективи, несучи радісну звістку Різдва.

В Тернополі Порошенко оглянув, в яких умовах проходять службу бійці 44-ої бригади, зустрівся з родинами військових, які загинули в зоні АТО та передав їм ключі від квартир. Президент України вручив державні нагороди десятьом військовослужбовцям, які відзначилися у зоні проведення антитерористичної операції,

Під час виступу Президент України заявив про те, що у 2016 році буде продовжено реформування Збройних Сил країни, зокрема, буде проведено реорганізацію Повітряних Сил, продовжиться створення Сил спеціальних операцій, відновлення бойового складу Військово-Морських Сил та розвиток Високомобільних десантних військ.

Глава держави повідомив, що у Державному бюджеті Міністерству оборони виділено 57 млрд грн, або 2,5% ВВП. «Це – мінімально необхідна потреба армії, але це максимум, який може потягнути наша економіка. І лише ефективне використання цих коштів забезпечить вирішення першочергових завдань, що стоять перед національним військом», – зазначив Петро Порошенко.

Також у рамках робочої поїздки на Тернопільщину Президент відвідав підприємство ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» та ознайомився з процесом виробництва.

Петро Порошенко зауважив, що цього року  лише в Тернопільській області на  підприємстві ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» створено 500 робочих місць та повідомив, що наразі обговорюється можливість залучення інвестицій на новому виробничому комплексі у м. Чорткові. Президент України поспілкувався з керівниками підприємства та працівниками.

shkola

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…