Останні новини

Депутати Тернопільщини проти продажу землі

dep5Депутати обласної ради прийняли звернення щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. Звернення  адресоване  керівництву держави. У ньому, зокрема, йдеться:

«Чиї інтереси переслідуються зняттям з 2016 року мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення? Звісно, що не українських селян і фермерів, малих і середніх підприємців, які внаслідок різкої – в 2,5 рази – девальвації гривні та наступного зростання цін втратили заощадження і не мають вільних коштів для того, щоби взяти участь у приватизації землі…Єдиними групами, зацікавленими у форсуванні приватизації землі, є аграрні олігархи і великі транснаціональні агрокомпанії, які, користуючись глибокою економічною кризою та зубожінням українців, сподіваються скупити українські землі задешево. Узаконення торгівлі землею сільськогосподарського призначення – це пряма загроза для її відчуження на користь олігархічного або чужоземного капіталу та перетворення  України на сировинну колонію, в якій українці опиняться в статусі наймитів “на нашій не своїй землі”, а держава втратить вплив на внутрішній продовольчий ринок. Сьогодні наші воїни на Донбасі ціною свого життя захищають українську землю від агресора, тож ми в тилу тим більше  не маємо права допустити її відчуження великим олігархічним капіталом…

Настійливо закликаємо внести зміни до чинного законодавства України щодо заборони продажу земель сільськогосподарського призначення. Вважаємо, що на перехідний період необхідно вдосконалити інститут оренди землі, завершити її інвентаризацію, зробити все, щоби запрацював закон про земельний кадастр і забезпечити доступ до його публічної частини».

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих! Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail Життя – це любов! Без любові немає життя, немає продовження роду. Любити і бути коханими – найбільше щастя, і іншого не треба!
Thumbnail 25 тернопільських медсестер за сприяння Тернопільського міськрайонного центру зайнятості отримали ваучери на підвищення кваліфікації за напрямом «Інформаційні технології в медсестринстві» в Тернопільському державному...
Thumbnail Ще до закінчення підрахунку голосів ні для кого вже не було таємницею, хто з кандидатів пройшов у другий тур, а хто так і залишився сидіти на лаві запасних.
Thumbnail Дев’ятикласники Тернопільської ЗОШ №8 побували на екскурсії в ТОВ «ОСП Корпорація «Ватра», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail Фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості організували ярмарок вакансій ВП «Експлуатаційне вагонне депо Тернопіль» та ВП «Тернопільська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Львівської...
Thumbnail Як краще пізнати себе? Як зрозуміти ближніх? Який в мене настрій? Що саме мені потрібно робити для саморозвитку? На ці та інші питання на березневому засіданні клубу «Час Z», що діє при...
Thumbnail 1000 і одна ідея для започаткування власної справи зацікавила безробітних тернополян, які відвідали клуб бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Наша Анютка тільки почала своє життя в березні 2014 року, а вже у вересні змушена була змінити свою затишну домашню колиску на лікарняне ліжко.