Останні новини

Тернопільщина без ІНТЕРа

interПредставники Тернопільської обласної організації Української Галицької Партії звернулись із різкою заявою до керівництва області та телевізійних провайдерів, які працюють на території Тернопільщини, з вимогою припинити трансляцію телеканалу «Інтер».

«Останньою краплею терпіння щодо редакційної політики цього «телеканалу», – йдеться у заяві, – стали неприпустимі висловлювання його шеф-редактора Марії Столяровой, в яких вона у зневажливій і грубій формі висловилась про Героїв Небесної Сотні http://videochart.net/video/4r766.3948310681e3f8f1e95b1c4d8ded. На наше переконання за такі дії «Інтер» взагалі варто позбавити ліцензії, але допоки органи центральної влади дадуть правову оцінку ситуації, ми здатні у себе на місці заблокувати трансляцію каналу, шеф-редактором якого є відкрита прихильниця днр, а власниками – прокремлівські олігархи.

Звертаємось до усіх телепровайдерів з вимогою припинити трансляцію каналу «Інтер» на території Тернопільської області. Це той момент, коли принципи Гідності і Патріотизму повинні перевершити комерційну складову.

Закликаємо, також, не стояти осторонь від ситуації і керівництво області та міста Тернополя, щоб спільними зусиллями врегулювати дану ситуацію!».

За матеріалами: http://realno.te.ua

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…