Останні новини

Тернопільщина без ІНТЕРа

interПредставники Тернопільської обласної організації Української Галицької Партії звернулись із різкою заявою до керівництва області та телевізійних провайдерів, які працюють на території Тернопільщини, з вимогою припинити трансляцію телеканалу «Інтер».

«Останньою краплею терпіння щодо редакційної політики цього «телеканалу», – йдеться у заяві, – стали неприпустимі висловлювання його шеф-редактора Марії Столяровой, в яких вона у зневажливій і грубій формі висловилась про Героїв Небесної Сотні http://videochart.net/video/4r766.3948310681e3f8f1e95b1c4d8ded. На наше переконання за такі дії «Інтер» взагалі варто позбавити ліцензії, але допоки органи центральної влади дадуть правову оцінку ситуації, ми здатні у себе на місці заблокувати трансляцію каналу, шеф-редактором якого є відкрита прихильниця днр, а власниками – прокремлівські олігархи.

Звертаємось до усіх телепровайдерів з вимогою припинити трансляцію каналу «Інтер» на території Тернопільської області. Це той момент, коли принципи Гідності і Патріотизму повинні перевершити комерційну складову.

Закликаємо, також, не стояти осторонь від ситуації і керівництво області та міста Тернополя, щоб спільними зусиллями врегулювати дану ситуацію!».

За матеріалами: http://realno.te.ua

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".