Останні новини

Сергій Надал прозвітував про свою роботу

Nadal zvitМіський голова Тернополя Сергій Надал прозвітував за 100 днів роботи новообраної міської ради. 

Міський голова ознайомив присутніх про виконану роботу у різних сферах: житлово-комунальній, транспортній, освітній, медичній, культурній, а також щодо діяльності у впровадженні механізмів прямого народовладдя. Про це пише Тернопільська міська рада.

«У Тернополі затверджено титульні списки ремонту житлового фонду, зокрема виділено на ці потреби 160 мільйонів гривень, триває реалізація програми термомодернізації житлового фонду, ведеться активна співпраця із ОСББ, - розповідає міський голова Сергій Надал. - У дитсадках відкрили додаткові групи, запровадили щомісячні іменні стипендії для школярів, у медичній сфері – відкрили нову амбулаторію на пр. С.Бандери, запровадили видачу свідоцтв про народження дитини безпосередньо у медичному закладі та електронний запис на прийом до лікаря».

Важливе питання, яке вдалося реалізувати – затвердити нову мережу громадського транспорту. Також міська рада підтримує проведення та організацію мистецьких заходів, ІТ-проектів, впроваджує у роботу механізми прямого народовладдя - програми «Prozorro», електронні петиції та експертні ради.

«Важливими питання є підтримка учасників АТО. У Тернополі вже понад 760 земельних ділянок ми виділили для учасників АТО, окрім цього, міська рада допомагає у облаштуванні виданих ділянок на вул. Микулинецькій, підведенню комунікацій. На сьогодні уже готові декілька секцій - понад 5 гектарів. Також намагаємося вирішити інші організаційні питання учасників АТО, розробляємо положення про надання учасникам АТО житла та ін.», - додає Сергій Надал.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…