Останні новини

«Українська Галицька партія» – політична сила, яка будує структуру «знизу-вверх»

UGP Ternopil2016Однією із яскравих рис українців, яка допомагає їм рухатись вперед впродовж багатьох століть, є вміння бачити і виокремлювати із маси негативу і негараздів історії успіху.

От і сьогодні, на фоні загального розчарування соціально-економічними, політичними, духовними процесами у державі, ми знаходимо іноді масштабні та героїчні, а, часто, зовсім локальні приклади українських перемог, які допомагають не згаснути іскрі оптимізму та віри у краще прийдешнє.

Особливо гостро відчувається потреба таких прикладів у громадсько-політичній сфері, - найбільш болючій темі реалій сьогодення. І один із таких зразків успішності нам, таки, вдалось віднайти. Мова йде про молоду політичну силу – Українську Галицьку Партію, яка зовсім нещодавно розпочала свій впевнений поступ на західноукраїнському терені, зокрема і на Тернопільщині.

УГП – політична сила зовсім не схожа на інші партії, які так «проїлись» пересічному українцю. Створена не під якогось конкретного лідера, не під олігарха, вона зовсім не вписується у традиційну схему партійного життя в Україні. Адже і лідерами, і «власниками» Української Галицької Партії є громадські активісти, які роблять спробу вперше в Україні збудувати структуру «знизу-вверх», а не навпаки. Тобто, консолідують активні громадські середовища у команду спільної дії.

«Феномен нашої команди полягає у тому, - говорить голова Тернопільської обласної організації Української Галиької Партії Ігор Велиган, - що ми не узалежнюємось від подій, які відбуваються на рівні центральних органів влади, не чекаємо вказівок «зверху», а намагаємось бути дієвими на місцях, вирішуючи конкретні проблеми таких самих громадян наших міст та сіл, як ми. Наша партія, звісно, не стоїть осторонь загальноукраїнських суспільних процесів, але дуже багато часу на відслідковування за розбірками наших можновладців ми не тратимо, адже є набагато важливіші справи тут, на галицькому плацдармі. Власне, успішним втіленням цих справ та подоланням існуючих місцевих проблем і займаються наші партійці – від депутатів місцевих рад до рядових активістів».

Вже цілими десятиліттями ми спостерігаємо за тим, як після закінчення виборів політичні партії згортають свою діяльність. Іноді вже й не дивуємось, що більшість із партій, в тому числі і сучасних парламентських, згадують про своє існування і зв’язок із виборцями лише із наближенням нових політичних перегонів. Але це ж – злочин і у правовому, і у моральному сенсі цього слова. Тож мусимо визнати, що українська партійна система вимагає повномасштабного оновлення. І провести це оновлення мають шанс лише ті структури, які засновані на нових принципах, ті партії, які створені не під вождя чи олігарха, а для координації діяльності однодумців. Саме така команда однодумців працює зараз в лавах УГП. Перші результати її праці було помітно вже на останніх місцевих виборах, коли, зокрема і на Тернопільщині, Українська Галицька Партія отримала гідне представництво в органах місцевого самоврядування.

Дуже важливо, що отримавши довіру виборців, УГП звернула особливу увагу на координацію діяльності усього свого депутатського корпусу. Звісно, усій партійній структурі УГП добре допомагає те, що партія має своє представництво у складі Львівської міської ради, де і проводиться апробація головних напрямків праці. А згодом успішний досвід львівської фракції УГП проектується на інші місцеві ради.

З цим твердженням погоджується Любомир Хруставка – депутат Чортківської районної ради від Української Галицької партії. «Надзвичайно важливо помножувати успішний досвід, - наголошує Любомир Хруставка. – Завдяки такому підходу є можливість не «вигадувати» велосипед», а, врахувавши помилки інших, досягати якнайкращого результату. Відзначу, також, що ми не лише переймаємо досвід, а й ділимось своїм, власним із колегами. Так, зокрема, напрацювання наших депутатів від Чортківщини в напрямку допомоги і опіки над родинами учасників АТО ми передаємо своїм однопартійцям і до Зборова, і до Бережан, і до Бучача, і до усіх населених пунктів та громад, навіть за межі області, де працюють депутати від УГП».

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail В погожу днину, 12 жовтня 2019 року, спортивний зал Гусятинської ДЮСШ гостинно приймав гостей, що приїхали  на турнір з волейболу серед ветеранів, приурочений святкуванню Покрови Пресвятої...
Thumbnail Працівники Тернопільського міськрайонного центру зайнятості взяли участь у «Форумі нових можливостей» організованому у ТРЦ «Подоляни» юридичним факультетом Тернопільського національного економічного...
Thumbnail 2-річна Ангеліна Баб'єва з Херсону перебуває у відділенні анестезіології обласної дитячої клінічної лікарні. Дівчинка перевернула на себе каструлю з окропом. Унаслідок чого отримала 30% опіків, з...
Thumbnail Тернополяни мали гарну нагоду ознайомитися із діяльністю ТОВ завод «Ремпобуттехніка», перспективами працевлаштування, умовами праці та її оплати, вимогами до працівників.
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді організовують сімейні розвиваючі заняття для діток 2-4 років «Цікаві малюки». Заняття направлені на розвиток у дітей дрібної моторики; сприйняття, уваги,...
Thumbnail «Тіньова» зайнятість, неофіційна зарплата - позбавляють частки пенсії в майбутньому. Про це йшлося на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, для безробітних на...
Thumbnail «Стань винахідником!». Такою була тема вересневого засідання молодіжного Клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...