Останні новини

Скільки заробив минулого року губернатор Тернопільщини

deklaraciia dohodyТернопільський губернатор Степан Барна оприлюднив декларацію про доходи за 2015 рік.

Згідно з декларацією розміщеною на сайті Тернопільської ОДА сукупний дохід керівника краю за минулий рік становив 111 429 грн.

З них більшість – заробітна плата з виплатами та нагородами – 106 983 грн. 4 279 грн склали проценти і дивіденди, 167 грн – матеріальна допомога.

Члени сім’ї голови ТОДА минулого року отримали 36 970 грн, усю суму склала заробітна плата.

Також у власності Степана Барни є земельна ділянка площею 11 700 кв м. Та два автомобілі: «Шкода Суперб» 2007 р. в. і «Део Ланос» 2004 р.в.

У власності членів сім’ї перебуває квартира площею 91,9 кв м. А у голови ОДА ще на рахунках у банках 51756 грн.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…