Останні новини

Чи має моральне право людина у якої на обід пляшка горілки очолювати обласний музей?

zakuska1Нещодавно під час обідньої перерви Театральну площу пришвидшеним кроком переходив депутат Тернопільської міської ради від «Радикальної партії Олега Ляшка» Святослав Півторак.

Він щойно вийшов з одного з навколишніх продуктових магазинів, де встиг прикупити, як подейкують, традиційний для нього трапезний набір – пляшку горілки, пів буханки хліба і кілька супровідних продуктів. Пан  Святослав на мить зупинився поговорити зі знайомим. Саме у той момент його зафіксувала камера мобільного телефону одного з читачів «Тернополян».

Як вдалося з’ясувати, Святослав Півторак знову безробітний. Нагадаємо, приблизно рік назад, екс-голову обласної організації Радикальної партії Олега Ляшка, завсідника місцевих барів та алко-офісів прилаштували на нову посаду. Після безславної роботи з розбудови партструктури,  він почав працювати у Службі автомобільних дорогі у Тернопільській області. Півторак-молодший займав посаду начальника адміністративно-господарського відділу.

Та керівник САД Богдан Юлик не дав змоги своєму підлеглому черговий раз перетворити робочий кабінет на місце зібрання любителів оковитої. З часом Півторака поперли з рядів дорожників.

Як нам стало відомо з власних джерел, зараз Святослав Півторак всіма можливими силами випрошує за партійною квотою нову посаду. Тепер екс-директор «Перемоги», екс-редактор газети «Тернопіль вечірній», екс-заступник директора тернопільської ЗОШ №9, екс-завгосп САД замахнувся на керівництво у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї. Його кандидатуру активно просувають колеги-депутати облради від РПЛ. Варто зауважити, що «ляшківці» входять у більшість Тернопільської обласної ради і, як вдалося з’ясувати, домовилися про працевлаштування на керівні посади у комунальних підприємствах ТОР кількох своїх партійців. Одним з них є якраз учасник корупційного скандалу Святослав Півторак.  

zakuska

 

За інформацією: http://ternopoliany.te.ua

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…