Останні новини

Реорганізацію управління Пенсійного фонду провели на Тернопіллі

pens fond 7У Тернопільській області реорганізовано управління Пенсійного фонду.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1055 "Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України" відбулася зміна структури органів Фонду в області. З 29 березня 2016 року в нашій області функціонує шість новостворених об’єднаних управлінь, що утворилися шляхом злиття, повідомляє Тернопільська ОДА.

Бережанське об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області утворене з управлінь в Бережанському та  Підгаєцькому районах.

Управління Фонду в Бучацькому та в Монастириському районах утворили Бучацьке об’єднане управління Пенсійного фонду України.

Управління в Козівському та в Зборівському районах – утворили Козівське об’єднане управління Фонду.

Три управління Фонду - в Збаразькому, Підволочиському та Лановецькому районах – злилися в Лановецьке об’єднане управління Пенсійного фонду.

Кременецьке об’єднане управління утворилося від злиття управлінь Пенсійного фонду України в Кременецькому та Шумському районах.

Управління Фонду в місті Тернополі та управління в Тернопільському районі об’єдналися в Тернопільське об’єднане управління Пенсійного фонду України.

Таке об’єднання є суто організаційним і його мета - покращити якість надання послуг, а також ефективно та економно витрачати людські, матеріальні та фінансові ресурси Фонду.

Пенсіонери, страхувальники та застраховані особи зможуть вирішувати всі питання щодо пенсійного забезпечення, отримання різноманітних довідок, пенсійних посвідчень, подавати звітність з окремих видів господарських операцій та отримувати роз’яснення з інших питань і надалі у тих же приміщеннях, що і до об’єднання.

Окрім того, працюють п’ять інших управлінь Фонду, об’єднання яких не торкнулося. Це управління Пенсійного фонду в Борщівському, Гусятинському, Заліщицькому, Теребовлянському та Чортківському районах.

Отже, для отримання сервісного обслуговування громадян з питань пенсійного забезпечення потрібно звертатися до спеціаліста відділу обслуговування громадян за місцем розташування територіальних управлінь.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Вакансії машиніста шпрединг-машини, слюсарів-ремонтників, підсобних робітників запропонувало ТОВ «Вінісан» безробітним тернополянам під час міні-ярмарку вакансій, що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі...
Thumbnail Успішним бізнесменом став колишній тернополянин Олександр Довжук, який за спрямуванням Тернопільського міськрайонного центру зайнятості пройшов онлайн навчання з основ підприємництва в Рівненському...
Thumbnail В погожу днину, 12 жовтня 2019 року, спортивний зал Гусятинської ДЮСШ гостинно приймав гостей, що приїхали  на турнір з волейболу серед ветеранів, приурочений святкуванню Покрови Пресвятої...
Thumbnail Працівники Тернопільського міськрайонного центру зайнятості взяли участь у «Форумі нових можливостей» організованому у ТРЦ «Подоляни» юридичним факультетом Тернопільського національного економічного...
Thumbnail 2-річна Ангеліна Баб'єва з Херсону перебуває у відділенні анестезіології обласної дитячої клінічної лікарні. Дівчинка перевернула на себе каструлю з окропом. Унаслідок чого отримала 30% опіків, з...
Thumbnail Тернополяни мали гарну нагоду ознайомитися із діяльністю ТОВ завод «Ремпобуттехніка», перспективами працевлаштування, умовами праці та її оплати, вимогами до працівників.
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді організовують сімейні розвиваючі заняття для діток 2-4 років «Цікаві малюки». Заняття направлені на розвиток у дітей дрібної моторики; сприйняття, уваги,...
Thumbnail «Тіньова» зайнятість, неофіційна зарплата - позбавляють частки пенсії в майбутньому. Про це йшлося на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, для безробітних на...
Thumbnail «Стань винахідником!». Такою була тема вересневого засідання молодіжного Клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.