Останні новини

Реорганізацію управління Пенсійного фонду провели на Тернопіллі

pens fond 7У Тернопільській області реорганізовано управління Пенсійного фонду.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1055 "Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України" відбулася зміна структури органів Фонду в області. З 29 березня 2016 року в нашій області функціонує шість новостворених об’єднаних управлінь, що утворилися шляхом злиття, повідомляє Тернопільська ОДА.

Бережанське об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області утворене з управлінь в Бережанському та  Підгаєцькому районах.

Управління Фонду в Бучацькому та в Монастириському районах утворили Бучацьке об’єднане управління Пенсійного фонду України.

Управління в Козівському та в Зборівському районах – утворили Козівське об’єднане управління Фонду.

Три управління Фонду - в Збаразькому, Підволочиському та Лановецькому районах – злилися в Лановецьке об’єднане управління Пенсійного фонду.

Кременецьке об’єднане управління утворилося від злиття управлінь Пенсійного фонду України в Кременецькому та Шумському районах.

Управління Фонду в місті Тернополі та управління в Тернопільському районі об’єдналися в Тернопільське об’єднане управління Пенсійного фонду України.

Таке об’єднання є суто організаційним і його мета - покращити якість надання послуг, а також ефективно та економно витрачати людські, матеріальні та фінансові ресурси Фонду.

Пенсіонери, страхувальники та застраховані особи зможуть вирішувати всі питання щодо пенсійного забезпечення, отримання різноманітних довідок, пенсійних посвідчень, подавати звітність з окремих видів господарських операцій та отримувати роз’яснення з інших питань і надалі у тих же приміщеннях, що і до об’єднання.

Окрім того, працюють п’ять інших управлінь Фонду, об’єднання яких не торкнулося. Це управління Пенсійного фонду в Борщівському, Гусятинському, Заліщицькому, Теребовлянському та Чортківському районах.

Отже, для отримання сервісного обслуговування громадян з питань пенсійного забезпечення потрібно звертатися до спеціаліста відділу обслуговування громадян за місцем розташування територіальних управлінь.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…