Останні новини

День Української Галицької партії на Бережанщині

Українські політичні реалії давно привчили наших громадян до того, що у міжвиборчий період більшість партійних структур, образно кажучи «залягає на дно». Згортається партійна робота, закриваються офіси.

 І якщо таку тенденцію легко помітити і відчути у великих обласних центрах, то що вже говорити про менші адміністративні одиниці, як райони, села, чи, новоутворені громади, - партійне життя там, часами, просто впадає в анабіоз.

Та для того, щоб зламати цей негативний стереотип і, перефразовуючи відому рекламу: «Ви досі не довіряєте партіям, тоді ми їдемо до вас», змінити стан справ, активісти Української Галицької Партії на Тернопільщині вирішили започаткувати новий проект «День УГП у вашому районі».

«Ця ідея у нас обговорювалась вже тривалий час, - розповідає голова обласної організації УГП Ігор Велиган. – Проте її втілення потребувало ґрунтовного підготовчого етапу, під час якого ми проводили моніторинг проблем мешканців усіх районів області, відбули ряд консультацій з експертами у різних сферах суспільного життя. Ми не ставимо собі за мету вчергове пропіарити свою політичну силу, - продовжує Ігор Велиган, - наше завдання організувати діалог щодо актуалізації проблем мешканців краю, спільно спробувати знайти шляхи їх вирішення, забезпечити правовий супровід. У тих районах, де маємо своїх депутатів місцевих рад працювати буде зручніше, і, мабуть, ефективніше, але протягом року ми плануємо завітати у більшість райцентрів області. При чому, наш «галицький десант», а це – і згадані вже депутати, і експерти, і юристи, і активісти УГП буде працювати не лише в адміністративних центрах, але практикувати візити до найвіддаленіших сіл. Безперечно, - підсумовує лідер тернопільських галичан, - за один день, чи, навіть, рік усіх проблем ми не розв’яжемо, але підставити міцне плече для громад зможемо!»

Відправною точкою проекту став Бережанський район, який представники Української Галицької Партії відвідали 17 травня. У програмі візиту – відкритий прийом громадян у селі Потутори, тренінг з питань профорієнтації для випускників  школи-інтернату, презентація фільму «Легіон .Хроніка УГА 1918-1919», зустрічі із громадськими активістами району.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У консультаційному центрі для школярів відбулось чергове засідання клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, за участю голови ГО “Думка молоді” Романа Калушки.
Професії: погляд зблизька
Субота, 23 листопада 2019
Thumbnail Листопадове засідання учнівського клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, вирізнялось святковою атмосферою творчості та креативності, адже під час заходу відбулись нагородження...
Thumbnail Fraskos продовжують випускати пісні з майбутнього альбому і новий сингл «Сни» зовсім відрізняється від попереднього треку «Koroleva» і за характером, і за стилем.
Thumbnail Вакансії заступника керуючого магазином, адміністратора, товарознавців, продавців-консультантів, охоронників, вантажників, прибиральниць безробітним тернополянам запропонувало ТОВ «АТБ-маркет» під час презентації...
Thumbnail Фахівці Зборівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели професіографічну екскурсію на підприємство з виробництва безалкогольних напоїв ПРАТ "ДОБРА ВОДА" для учнів ЗОШ...
Допоможіть врятувати життя!
П'ятниця, 08 листопада 2019
Thumbnail Друзі, сьогодні проситиму допомоги! Не для себе, а для однокласника, а точніше його маленької дитини! А чужих дітей не буває!
Thumbnail З 5 по 8 листопада у Тернополі відбудуться змагання серед учнів 4-их класів «Перші кроки».
Thumbnail Друзі, родичі, знайомі і просто не байдужі люди, Олі дуже потрібна ваша допомога. У єдиної донечки - гостра лімфобластна лейкемія. Вона зараз проходить хіміотерапію у відділенні інтенсивної терапії в Києві,...
Thumbnail Вакансії машиніста шпрединг-машини, слюсарів-ремонтників, підсобних робітників запропонувало ТОВ «Вінісан» безробітним тернополянам під час міні-ярмарку вакансій, що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі...