Останні новини

День Української Галицької партії на Бережанщині

Українські політичні реалії давно привчили наших громадян до того, що у міжвиборчий період більшість партійних структур, образно кажучи «залягає на дно». Згортається партійна робота, закриваються офіси.

 І якщо таку тенденцію легко помітити і відчути у великих обласних центрах, то що вже говорити про менші адміністративні одиниці, як райони, села, чи, новоутворені громади, - партійне життя там, часами, просто впадає в анабіоз.

Та для того, щоб зламати цей негативний стереотип і, перефразовуючи відому рекламу: «Ви досі не довіряєте партіям, тоді ми їдемо до вас», змінити стан справ, активісти Української Галицької Партії на Тернопільщині вирішили започаткувати новий проект «День УГП у вашому районі».

«Ця ідея у нас обговорювалась вже тривалий час, - розповідає голова обласної організації УГП Ігор Велиган. – Проте її втілення потребувало ґрунтовного підготовчого етапу, під час якого ми проводили моніторинг проблем мешканців усіх районів області, відбули ряд консультацій з експертами у різних сферах суспільного життя. Ми не ставимо собі за мету вчергове пропіарити свою політичну силу, - продовжує Ігор Велиган, - наше завдання організувати діалог щодо актуалізації проблем мешканців краю, спільно спробувати знайти шляхи їх вирішення, забезпечити правовий супровід. У тих районах, де маємо своїх депутатів місцевих рад працювати буде зручніше, і, мабуть, ефективніше, але протягом року ми плануємо завітати у більшість райцентрів області. При чому, наш «галицький десант», а це – і згадані вже депутати, і експерти, і юристи, і активісти УГП буде працювати не лише в адміністративних центрах, але практикувати візити до найвіддаленіших сіл. Безперечно, - підсумовує лідер тернопільських галичан, - за один день, чи, навіть, рік усіх проблем ми не розв’яжемо, але підставити міцне плече для громад зможемо!»

Відправною точкою проекту став Бережанський район, який представники Української Галицької Партії відвідали 17 травня. У програмі візиту – відкритий прийом громадян у селі Потутори, тренінг з питань профорієнтації для випускників  школи-інтернату, презентація фільму «Легіон .Хроніка УГА 1918-1919», зустрічі із громадськими активістами району.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…