Останні новини

Хто є хто в «Територіальній громаді Тернополя»? Частина І.

uhp logo

Відомо, що 6 червня Нацполіція і СБУ провели обшуки в офісі сумнозвісної «Територіальної громади м.Тернополя».

Структуру, за інформацією редакції, підозрюють у вчиненні низки злочинів, а саме: сприяння в ухиленні громадянам від призову на військову службу за мобілізацією, ухиленні від сплати податків, незаконного заволодіння землею тощо, незаконного присвоєння владних повноважень.

gromada policeСкрутна економічна ситуація штовхала громадян в обійми пройдисвітів з «Територіальної громади», завдяки чому її чисельність зросла до близько 200 осіб, і це не дивлячись на те, що основними засновниками «громади» були більш ніж просто одіозні люди, а подекуди злочинці-рецидивісти.

Тернополянам буде цікаво знати, хто ж саме від їхнього імені «керував» містом. Тож, знайомтесь:

-                     Уповноважений (і не інакше, а саме так себе називали члени «Територіалки») – Таловов Ігор Олександрович – злочинець-рецидивіст зі стажем близько 10 років за гратами. Серед злочинів І.Таловова зберігання та розповсюдження наркотиків. Зареєстрований «уповноважений тернополянин» чомусь у м.Хмельницькому

-                     Уповноважена Любовецька Людмила Миколаївна – колишній активіст «Українського вибору» путінського кума Медведчука. Нині послідовник російської секти «Союз сотворцов святой руси» ( «СССР»), яка пропагує створення т.зв. «Божественної монархії Свята Русь» у складі України, Білорусі та Росії. Живе за «установками» т.зв. «Глави Ради та куратора з управління «Божественної монархії Святої Русі» громадянина РФ Маслова Леоніда Івановича (радник Економічного Управління Адміністрації Президента РФ). Чомусь також зареєстрована і проживає в м.Хмельницькому, а «відстоює» інтереси тернополян.

-                     Уповноважена Гордієнко Любов Іванівна – уродженка і зареєстрована в нині окупованому Алчевську Луганської області. Саме там розпочала кар’єру «уповноваженої» місцевої громади. Цікаво, що алчевська громада під керівництвом Л.Гордієнко ще до окупації Донбасу і проіснувала якраз до створення Лугандонії. Після цього Л.Гордієнко переїхала в Тернопіль, де взялась за «відстоювання» інтересів тернополян. Совпаденіє?  

Ми продовжуємо досліджувати особистості і діяльність інших «уповноважених». Пройдисвітів у цій організації вистарчить на цілий телемарафон. Слідкуйте за наступними публікаціями.

Голова Тернопільської обласної організації

Української Галицької Партії                                                           Ігор Велиган

 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…