Останні новини

"Сірий кардинал'' Тернопільської поліції

siruykardunalПрізвище Ляхович за останні півроку у нашому місті на слуху. Один Роман Ляхович – депутат Тернопільської міської ради, якого  в лютому 2016 року спіймали на хабарі в 1000 доларів США за сприяння у працевлаштуванні в один з медичних закладів міста, а інший - Ляхович Олег - заступник начальника ГУ Національної поліції в Тернопільській області, або,як його ще називають, «сірий кардинал» Тернопільської поліції і до діяльності якого останнім часом прикута  увага майданівських активістів.

Олег Михайлович досі входить в реєстр осіб, які підлягають люстрації. Проте , як не намагалися громадські активісти: і звернення писали, і пікети влаштовували- люструвати пана міліціянта-поліцая так і не вдалося. А все через те, що товариш Ляховича- начальник Департаменту кадрового забезпечення МВС, теж тернополянин,  генерал-майор  Віктор Слівінський. Крім дружби їх пов’язує багаторічна праця в одних силових відомствах. Тому то уже більше 15 років Слівінський тягне та «відмазує» від усіляких проблем Ляховича. Саме завдяки своїй «криші» Олег Михайлович поновився у 2014 році на службу в органи внутрішніх справ, уникнув люстрації, у 2016 році  уникнув переатестації і почувається здоровим і впевненим. Хоча в 2012 році звільнявся з «органів» на пенсію по хворобі і по цій же хворобі на даний час не підлягає мобілізації, що однак не заважає Олегу Михайловичу в соціальних мережах хизуватися фото, на яких він у військовій формі та зі зброєю в руках  перебуває в зоні АТО під час тільки супроводу особового складу на передову. Більше того, як стверджують нам на правах анонімності діючі працівники поліції, пан Ляхович, хоч і не приймав участі в антитерористичній операції, зате благополучно подав документи на отримання статусу «Учасник бойових дій».  Дивує і той факт, що «хворий пенсіонер» займає одну з керівних посад у обласній  поліції, що однозначно суперечить Закону України «Про Національну поліцію». Хоча, як кажуть, маючи такого друга-покровителя, можна і гори перевертати, і ні за що не переживати.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…