Останні новини

Боротьба з МАФ-ією. Епізод третій

UGP tern 2016Активісти Тернопільської обласної організації Української Галицької Партії продовжують контролювати врегулювання ситуації із функціонуванням МАФ-ів у місті Тернополі.

Нещодавно було проведено черговий рейд, під час якого проаналізовано наслідки попередньої роботи у напрямку впорядкування роботи цих торгових кіосків. Зокрема, встановлено, що конструкцію на вулиці Злуки, яка працювала незаконно, уже демонтовано. Водночас, зважаючи на тиск активістів, впорядковано документацію для роботи кіоску на вулиці генерала Тарнавського.

Результати рейду переконливо довели, що громадський контроль залишається дієвим інструментом боротьби з тернопільською МАФ-ією, і саме тому представники УГП зобов'язуються і надалі здійснювати ефективний моніторинг цієї проблеми.

13672246 589963254506664 1033064438 n

13672342 589963257839997 1779463459 n

Прес-служба Української Галицької Партії

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…