Останні новини

Наливайченко формує команду

nalyvay4enkokovalykУ вівторок,  чотирнадцятого  липня  Тернопільщину  відвідав  екс-голова СБУ Валентин Наливайченко. Зустрічі з громадськістю відбувалися в селі Великий Ходачків  Козівського району та на горі Лисоні Бережанського району.

В своїх виступах Наливайченко основну увагу звернув  на необхідність  боротьби з корупцією в нашій державі, назвавши її внутрішнім агресором. Також зазначив, що потрібно  визнати  бійців «Правого Сектора» учасниками АТО на законодавчому рівні та прийняти закон про добровольчу армію.

Екс-голова  СБУ заявив, що його візит не має політичної мети, але містить «потаємний» план. За його словами, прогнозується створення нової команди управлінців краю з патріотичної молоді.

Чи не випадково, на зустрічі був присутній керівник Самооборони Майдану Тернопільщини Іван Ковалик, про що зразу ж відзвітував у фейсбуці, виставивши спільні фотографії з Наливайченком, у виборчому штабі якого він працював в 2012 році. Нагадаємо, що минулого року Валентин Наливайченко –  тоді ще всемогутній голова СБУ – нагороджував Івана Ковалика високою державною нагородою.

Можливо, саме тому Роман Заставний розпочав «розкрутку» Ігора Вонса, власника кабельної мережі «Колумбус», як теоретичного кандидата в мери Тернополя від партії «Народний Фронт». Хоча логічніше було би висунути від «Народного Фронту» вже відомого Ковалика, який був срібним призером останніх виборів.

Що ж, поживемо-побачимо, хто із патріотичної молоді увійде до нової команди управлінців.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…