Останні новини

Відбудеться громадське обговорення проекту Стратегії розвитку Тернопільської області

strategyВідбудеться громадське обговорення проекту Стратегії розвитку Тернопільської області на період до 2020 року.

16 липня 2015 року в приміщенні обласної державної адміністрації (каб. 332) о 16. 30 год. в рамках засідання

Громадської ради при обласній державній адміністрації  відбудуться громадські слухання стосовно обговорення проекту Стратегії розвитку Тернопільської області на період до 2020 року та проекту Плану заходів з її реалізації протягом 2015 – 2017 років.

Взяти участь у громадських слуханнях запрошуються усі бажаючі.
Із даними проектами можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Тернопільської обласної державної адміністрації

(http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/publication/content/20090.htm)

Представникам громадськості для реєстрації у даному заході звертатися за тел. 52-24-02 або за електронною адресою: (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Підтвердження реєстрації відбуватиметься за телефоном або електронною поштою.
Реєстрація буде здійснюватися до 13:00 год. 16 липня 2015 року.

http://www.oda.te.gov.ua/

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…