Останні новини

Кому по дорозі з Ландяком

landiakБорець з комунальними тарифами Петро Ландяк останніми тижнями активно шукає відомих та авторитетних осіб, які могли б увійти до списку партії «Громадянська позиція» на місцевих виборах на Тернопільщині, та публічно підтримати його кандидатуру на посаду міського голови.

Вочевидь, Петро Дмитрович мало розраховує на свою «молоду команду», з якою разом мужньо протистояв меру Надалу під стінами міської ради та забудівнику Матлі на стадіоні «Текстерно».

Проте, за нашою інформацією, бажаючих поки що немає. Відмовились підтримати пана  Ландяка голова Тернопільської обласної ради профспілок Андрій Присяжний, власник «Подолян» Василь Чубак, відомий підприємець Михайло Ратушняк, шеф-редактор газети «У кожен дім» Вадим Перець.

Швидше за все, ніхто з вище згаданих поважних осіб не хоче пов’язувати свою політичну перспективу з аутсайдером та ще й викидати гроші на вітер. Так що Петру Ландяку треба добряче побігати  та використати всі аргументи, якщо звичайно вони в нього є, щоб бодай когось затягнути у свій виборчий список. Виглядає так, що люди вже почали розбиратися хто є хто серед тернопільських політиків.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…