Останні новини

Депутат Ігор Турський вчергове ошукав своїх виборців? (фото)

turskyi 11Минулими вихідними Тернопіль шокувала новина про ймовірний підкуп виборців на свому окрузі депутатом міської ради Ігорем Турським.

Для цього він організував у себе на окрузі т.з. спортивне свято. Цинізму міського депутата немає меж, адже, щоб приховати реальний підкуп він замаскував його під дитячий захід.

Для того, щоб зрозуміти чому в Тернополі стаються такі ганебні випадки зробимо історичний екскурс в не таке вже далеке минуле, без якого картинка буде неповною.

Зовсім недавно простори Всесвітньої мережі рясніли повідомленнями про бувшого секретаря міської ради а нині тернопільського депутата міської ради Ігоря Турського. Обранець якось зумів став відомим завдяку низці скандалів та феєричною особистою рекламою в газеті міської ради «Тернопіль Вечірній».

Коротко нагадаємо, про що мова. Справа в тім, що людей зі зборівського Мшанця трішки шокував апетит депутатської родини Турських, адже загалом родина обранця претендувала на 28 гектарів сільського пасовиська. Крім того, пан Турський чомусь фігурував у справі майстра-годинникаря з вулиці Шептицького, де кіоск підприємця після 20 років підприємницької справи раптом виявився незаконно встановленим, бо поряд ділянку має сестра депутата Наталя Бажанова.

Ці люди якраз і прийшли на сесію міської рази добиватися правди, але «побратими» депутата почали погрожувати селянам. До слова, то «побратим» Іван Сорокаліт з якогось дива запропонував селянам з Мшанця йти до Турського в приймальну або виловлювати його за номером телефона, який оприлюднений на сайті МР… Де цей номер телефону – наразі знає тільки пан Іван, оскільки дані про Ігоря Турського такої інформації не містять. Згодом депутат все ж опублікував свій мобільний телефон.
turskyi 122Повертаємось до минулотижневого скандалу. 

Після тривалого «підпілля», Ігор Турський вирішив  організувати, так би мовити, спортивне свято на своєму окрузі. У неділю 18 вересня на спортмайданчику біля ЗОШ № 19 мало відбутися дійство для дітей та дорослих. Про це повідомляли розповсюджені по під’їздах округу листівки. 

Але уважні мешканці округу дочитались, що спортивне свято було лише «ширмою» до справжньої депутатської вакханалії. Депутат Турський розраховував, що саме під час цього заходу і можна розпочати завуальований підкуп виборців.

turskyi 133Згідно розклеєних оголошень, в програмі свята мала ще відбутись безкоштовна роздача продуктових пакетів. Чи то погода завадила, чи мала явка потенційних виборців, чи сам організатор передумав, і саму акцію з роздачею презентів відмінили, залишивши лише т.з. спортивне свято. Така постановка питання, звичайно, обурила пенсіонерів з авоськами, адже виборці з пенсійними посвідченнями вже майже відчували приємну вагу дарунків в своїх руках!

Як би там не було, але пан Турський змушений був покинути власноруч організоване свято під обурливі вигуки потенційних виборцій з порожніми руками і обманутими надіями…

Наявний приклад безвідповідальності перед своїми виборцями, а простіше кажучи обману, явно засвідчив, що тернопільскі депутати не завжди дотримуються свого слова. Адже, якщо депутат пообіцяв роздати продуктові пакети своїм виборцям, зокрема пенсіонерам, потрібно виконувати свою обіцянку. 

turskyi 14

Мешканець округу Жаровський.

Джерело:  www.ternopillive.com.ua

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Вакансії машиніста шпрединг-машини, слюсарів-ремонтників, підсобних робітників запропонувало ТОВ «Вінісан» безробітним тернополянам під час міні-ярмарку вакансій, що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі...
Thumbnail Успішним бізнесменом став колишній тернополянин Олександр Довжук, який за спрямуванням Тернопільського міськрайонного центру зайнятості пройшов онлайн навчання з основ підприємництва в Рівненському...
Thumbnail В погожу днину, 12 жовтня 2019 року, спортивний зал Гусятинської ДЮСШ гостинно приймав гостей, що приїхали  на турнір з волейболу серед ветеранів, приурочений святкуванню Покрови Пресвятої...
Thumbnail Працівники Тернопільського міськрайонного центру зайнятості взяли участь у «Форумі нових можливостей» організованому у ТРЦ «Подоляни» юридичним факультетом Тернопільського національного економічного...
Thumbnail 2-річна Ангеліна Баб'єва з Херсону перебуває у відділенні анестезіології обласної дитячої клінічної лікарні. Дівчинка перевернула на себе каструлю з окропом. Унаслідок чого отримала 30% опіків, з...
Thumbnail Тернополяни мали гарну нагоду ознайомитися із діяльністю ТОВ завод «Ремпобуттехніка», перспективами працевлаштування, умовами праці та її оплати, вимогами до працівників.
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді організовують сімейні розвиваючі заняття для діток 2-4 років «Цікаві малюки». Заняття направлені на розвиток у дітей дрібної моторики; сприйняття, уваги,...
Thumbnail «Тіньова» зайнятість, неофіційна зарплата - позбавляють частки пенсії в майбутньому. Про це йшлося на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, для безробітних на...
Thumbnail «Стань винахідником!». Такою була тема вересневого засідання молодіжного Клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.