Останні новини

Депутат Ігор Турський вчергове ошукав своїх виборців? (фото)

turskyi 11Минулими вихідними Тернопіль шокувала новина про ймовірний підкуп виборців на свому окрузі депутатом міської ради Ігорем Турським.

Для цього він організував у себе на окрузі т.з. спортивне свято. Цинізму міського депутата немає меж, адже, щоб приховати реальний підкуп він замаскував його під дитячий захід.

Для того, щоб зрозуміти чому в Тернополі стаються такі ганебні випадки зробимо історичний екскурс в не таке вже далеке минуле, без якого картинка буде неповною.

Зовсім недавно простори Всесвітньої мережі рясніли повідомленнями про бувшого секретаря міської ради а нині тернопільського депутата міської ради Ігоря Турського. Обранець якось зумів став відомим завдяку низці скандалів та феєричною особистою рекламою в газеті міської ради «Тернопіль Вечірній».

Коротко нагадаємо, про що мова. Справа в тім, що людей зі зборівського Мшанця трішки шокував апетит депутатської родини Турських, адже загалом родина обранця претендувала на 28 гектарів сільського пасовиська. Крім того, пан Турський чомусь фігурував у справі майстра-годинникаря з вулиці Шептицького, де кіоск підприємця після 20 років підприємницької справи раптом виявився незаконно встановленим, бо поряд ділянку має сестра депутата Наталя Бажанова.

Ці люди якраз і прийшли на сесію міської рази добиватися правди, але «побратими» депутата почали погрожувати селянам. До слова, то «побратим» Іван Сорокаліт з якогось дива запропонував селянам з Мшанця йти до Турського в приймальну або виловлювати його за номером телефона, який оприлюднений на сайті МР… Де цей номер телефону – наразі знає тільки пан Іван, оскільки дані про Ігоря Турського такої інформації не містять. Згодом депутат все ж опублікував свій мобільний телефон.
turskyi 122Повертаємось до минулотижневого скандалу. 

Після тривалого «підпілля», Ігор Турський вирішив  організувати, так би мовити, спортивне свято на своєму окрузі. У неділю 18 вересня на спортмайданчику біля ЗОШ № 19 мало відбутися дійство для дітей та дорослих. Про це повідомляли розповсюджені по під’їздах округу листівки. 

Але уважні мешканці округу дочитались, що спортивне свято було лише «ширмою» до справжньої депутатської вакханалії. Депутат Турський розраховував, що саме під час цього заходу і можна розпочати завуальований підкуп виборців.

turskyi 133Згідно розклеєних оголошень, в програмі свята мала ще відбутись безкоштовна роздача продуктових пакетів. Чи то погода завадила, чи мала явка потенційних виборців, чи сам організатор передумав, і саму акцію з роздачею презентів відмінили, залишивши лише т.з. спортивне свято. Така постановка питання, звичайно, обурила пенсіонерів з авоськами, адже виборці з пенсійними посвідченнями вже майже відчували приємну вагу дарунків в своїх руках!

Як би там не було, але пан Турський змушений був покинути власноруч організоване свято під обурливі вигуки потенційних виборцій з порожніми руками і обманутими надіями…

Наявний приклад безвідповідальності перед своїми виборцями, а простіше кажучи обману, явно засвідчив, що тернопільскі депутати не завжди дотримуються свого слова. Адже, якщо депутат пообіцяв роздати продуктові пакети своїм виборцям, зокрема пенсіонерам, потрібно виконувати свою обіцянку. 

turskyi 14

Мешканець округу Жаровський.

Джерело:  www.ternopillive.com.ua

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…