Останні новини

Голова Зборівської РДА порушує закон

iavorskyiВ Тернопільському окружному адміністративному суді більше двох місяців розглядалася справа за позовом в.о. начальника Відділу Держгеокадастру у Зборівському районі Пригари Оксани до Зборівської районної державної адміністрації  та Тернопільської обласної державної адміністрації про визнання невмотивованими відмов у погодженні її кандидатури на посаду начальника Відділу.

Пройшовши, одна із перших, конкурс ще в липні минулого року, отримавши погодження Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Пригара вже другий рік виконує обов’язки начальника. Головою Зборівської  адміністрації  ще у вересні надано безпідставну відмову у погодженні з порушенням  вимогам законодавства, не відповідає  дійсності. Проте цього скандально відомому Яворському І.Б., в тому числі і по дерибану землі, виявилося замало. Від голови РДА посипалося ряд скарг на незаконні дії Пригари в контролюючі, правоохоронні органи, ОДА, Держгеокадастр, Міністерство.

Не дивлячись на тиск, намагання залишити справу без розгляду,  затягування процесу 29 вересня на черговому засіданні прийняте справедливе, законне рішення про задоволення вимог Пригари О.Й. Не маючи ніяких доказів юрист Зборівської адміністрації намагався долучити навіть підроблені документи за підписом не менш відомого Фесика Любомира, дії якого «кришує» голова РДА. Про «розбазарення» земель в Залізцях наполегливо піднімали питання громада селища звертаючися для підтримки і до голови РДА і до ОДА, в прокуратуру, міліцію. Проте їхні інтереси ігноровано, до сьогодні не проведено жодної перевірки дій Фесика. Відомий селищний голова і судовими процесами, звичайно, не в його користь. Як не резонансно, порушує Фесик права навіть учасників АТО. Перебуваючи сьогодні в зоні АТО Кравченко Максим вимушений в суді доказувати право на спадкове майно, яким користуючись його перебуванням на Сході намагається розпорядитися селищний голова. Керуючись власною вигодою, Фесик надає спірну ділянку колишньому депутату районної ради члену партії «Свобода», який за підтримки і голови РДА  самовільно здійснює будівництво.

До речі, скарга Максимова Зіновія на дії в.о. начальника Відділу Держгеокадастру  була єдиною підставою звинувачення Пригари в суді. На сьогоднішній день вирішенням спору між Кравченком та Максимовим, створеним незаконними рішеннями Залозецької селищної ради  займається Зборівський районний суд. Представляє  інтереси Кравченка,( як і Пригари Оксани) адвокат Переймибіда Роман. Надіємося, що і громадськість не залишиться осторонь.

Керуючись власними амбіціями, бажанням дерибанити найцінніше, що залишилося, другий рік намагається Яворський вирішити кадрові питання Відділу. Його не цікавлять земельні питання району, наповнення місцевих бюджетів за рахунок надходження плати за землю, орендної плати. Більше 3 місяців не затверджуються нормативні грошові оцінки земельних ділянок, навіть тих, право оренди на які виставлено на аукціон тільки завдяки Яворському і його поплічникам. 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…