Останні новини

Тернопільські депутати живуть у світі власних фантазій

sorokalit tern deputatОдин з так званих «лідерів» опозиції до мера Тернополя, керівник комунального підприємства Іван Сороколіт не втомлюється  писати в соцмережах, а згодом і розповсюджувати на проплачених ним і КО. сайтах про тотальну змову проти нього і його однодумців «продажних» представників ЗМІ та «обкурених» політехнологів.

Опуси пана Івана підхоплюють його «побратими» Роман Навроцький, Ігор Турський та інші й завзято лайкають і поширюють «шедеври» Сороколіта в тих же соцмережах.

В останньому своєму пості неоднозначний «правдолюб» взагалі, схоже, почав шантажувати не любі йому ЗМІ:

«Говорив і повторюватиму знову:

Окремі особи, котрі називають себе політтехнологами, платять гроші іншим особам, котрі називають себе журналістами, за поширення власної нафантазованої інформації з домішками реальних фактів. Додаємо до 90% брехні кілька відсотків правди і подаємо це за «незалежну новину».

Це такі собі сміливці, котрі свято вірять, що головне не те, що є насправді, а те, про що голосно гукати через ЗМІ.

Не виключаю, що після мого коментаря я дізнаюсь і про свою особливу роль у розкраданні Громадського бюджету.

Якщо ж я помилився і частина сайтів зрозуміла, що вчинила невірно і, насправді випадково, (?) надрукувала «аналітичну», «незалежну» і «об'єктивну» статтю «відомого» автора, то зараз має змогу виправити власну помилку.

Чи новітні стандарти журналістики вже настільки новітні, що працюємо у психотропній матриці без докорів сумління?...»

В такій формі погрози, як виділені абзаци чергового «твору» депутата, сайти ще не отримували.

І буквально всі злякалися  )))

0231111

Джерело: http://t-weekly.org.ua

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…