Останні новини

Аптека №78: хто переможе?

aptekaВчора відбулося засідання робочої групи з питань охорони здоров’я, створеної громадською радою при Тернопільській ОДА. Громадськість розглядала письмове звернення колективу комунального підприємства Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна аптека №78».

В засіданні взяли участь члени громадської ради, працівники аптеки, голова профспілки працівників охорони здоров’я області Кузів Володимир та в.о. голови Тернопільської обласної ради Тарашевський Сергій.

Конфліктна ситуація між комунальним підприємством  та засновником – Тернопільською обласною радою — виникла через те, що керівництво облради вирішило поміняти директора аптеки №78.

Так, на підставі рішення постійної комісії з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства та дитинства Тернопільської обласної ради від 14 липня (голова комісії Володимир Курило), в.о. голови Тернопільської обласної ради Тарашевський С.О. підписав наступного дня розпорядження  про звільнення Чехович Марії Зеновіївни від виконання обов’язків на посаді директора КП ТОР «Тернопільська обласна аптека №78» та призначив на цю посаду Жеруху Ольгу Василівну.

Трудовий колектив аптеки обурив факт призначення на посаду директора підприємства молодої та недосвідченої 23-літньої жінки, яка немає необхідних 5 років стажу та щойно отримала диплом магістра, а також те, в який спосіб це відбулося.

У зверненні колектив звертає увагу громадськості на те, що звільнення із займаної посади тимчасово виконуючої обов’язки директора підприємства Чехович Марії Зеновіївни відбулося з порушеннями вимог трудового законодавства. А новопризначена в.о.директора Жеруха Ольга Василівна – не відповідає єдиним кваліфікаційним характеристикам центрального органу у сфері охорони здоров’я та немає необхідних 5 років стажу.

Невідповідність Жерухи О.В. займаній посаді та порушення процедури звільнення Чехович М.З. підтвердив і голова профспілки працівників охорони здоров’я області Кузів Володимир Петрович.

Під час дискусії сторони обмінялися думками, а в.о. голови облради Сергій Тарашевський запропонував працівникам аптеки провести закриті збори трудового колективу і спробувати розв’язати ситуацію без участі сторонніх.

Робоча група громадської ради висловила свою позицію щодо цієї ситуації та визнала дії керівництва обласної ради некоректними щодо трудового колективу, оскільки не врахувала думки працівників при призначені нового керівника.

Також за результатами обговорення прийнято рішення звернутися до голови Тернопільської обласної державної адміністрації про особисте втручання Барни Степана Степановича у цю конфліктну ситуацію з метою захисту інтересів трудового колективу.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У консультаційному центрі для школярів відбулось чергове засідання клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, за участю голови ГО “Думка молоді” Романа Калушки.
Професії: погляд зблизька
Субота, 23 листопада 2019
Thumbnail Листопадове засідання учнівського клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, вирізнялось святковою атмосферою творчості та креативності, адже під час заходу відбулись нагородження...
Thumbnail Fraskos продовжують випускати пісні з майбутнього альбому і новий сингл «Сни» зовсім відрізняється від попереднього треку «Koroleva» і за характером, і за стилем.
Thumbnail Вакансії заступника керуючого магазином, адміністратора, товарознавців, продавців-консультантів, охоронників, вантажників, прибиральниць безробітним тернополянам запропонувало ТОВ «АТБ-маркет» під час презентації...
Thumbnail Фахівці Зборівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели професіографічну екскурсію на підприємство з виробництва безалкогольних напоїв ПРАТ "ДОБРА ВОДА" для учнів ЗОШ...
Допоможіть врятувати життя!
П'ятниця, 08 листопада 2019
Thumbnail Друзі, сьогодні проситиму допомоги! Не для себе, а для однокласника, а точніше його маленької дитини! А чужих дітей не буває!
Thumbnail З 5 по 8 листопада у Тернополі відбудуться змагання серед учнів 4-их класів «Перші кроки».
Thumbnail Друзі, родичі, знайомі і просто не байдужі люди, Олі дуже потрібна ваша допомога. У єдиної донечки - гостра лімфобластна лейкемія. Вона зараз проходить хіміотерапію у відділенні інтенсивної терапії в Києві,...
Thumbnail Вакансії машиніста шпрединг-машини, слюсарів-ремонтників, підсобних робітників запропонувало ТОВ «Вінісан» безробітним тернополянам під час міні-ярмарку вакансій, що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі...