Останні новини

Аптека №78: хто переможе?

aptekaВчора відбулося засідання робочої групи з питань охорони здоров’я, створеної громадською радою при Тернопільській ОДА. Громадськість розглядала письмове звернення колективу комунального підприємства Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна аптека №78».

В засіданні взяли участь члени громадської ради, працівники аптеки, голова профспілки працівників охорони здоров’я області Кузів Володимир та в.о. голови Тернопільської обласної ради Тарашевський Сергій.

Конфліктна ситуація між комунальним підприємством  та засновником – Тернопільською обласною радою — виникла через те, що керівництво облради вирішило поміняти директора аптеки №78.

Так, на підставі рішення постійної комісії з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства та дитинства Тернопільської обласної ради від 14 липня (голова комісії Володимир Курило), в.о. голови Тернопільської обласної ради Тарашевський С.О. підписав наступного дня розпорядження  про звільнення Чехович Марії Зеновіївни від виконання обов’язків на посаді директора КП ТОР «Тернопільська обласна аптека №78» та призначив на цю посаду Жеруху Ольгу Василівну.

Трудовий колектив аптеки обурив факт призначення на посаду директора підприємства молодої та недосвідченої 23-літньої жінки, яка немає необхідних 5 років стажу та щойно отримала диплом магістра, а також те, в який спосіб це відбулося.

У зверненні колектив звертає увагу громадськості на те, що звільнення із займаної посади тимчасово виконуючої обов’язки директора підприємства Чехович Марії Зеновіївни відбулося з порушеннями вимог трудового законодавства. А новопризначена в.о.директора Жеруха Ольга Василівна – не відповідає єдиним кваліфікаційним характеристикам центрального органу у сфері охорони здоров’я та немає необхідних 5 років стажу.

Невідповідність Жерухи О.В. займаній посаді та порушення процедури звільнення Чехович М.З. підтвердив і голова профспілки працівників охорони здоров’я області Кузів Володимир Петрович.

Під час дискусії сторони обмінялися думками, а в.о. голови облради Сергій Тарашевський запропонував працівникам аптеки провести закриті збори трудового колективу і спробувати розв’язати ситуацію без участі сторонніх.

Робоча група громадської ради висловила свою позицію щодо цієї ситуації та визнала дії керівництва обласної ради некоректними щодо трудового колективу, оскільки не врахувала думки працівників при призначені нового керівника.

Також за результатами обговорення прийнято рішення звернутися до голови Тернопільської обласної державної адміністрації про особисте втручання Барни Степана Степановича у цю конфліктну ситуацію з метою захисту інтересів трудового колективу.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…