Останні новини

Звернення до голови Тернопільської ОДА Степана Барни з приводу неприпустимості втручання адмінресурсу під час виборів до громад

UGP tern 2016Відкрите звернення до голови Тернопільської обласної держадміністрації Степана Барни з приводу неприпустимості втручання адмінресурсу під час виборів до громад

Шановний Степане Степановичу!

Над Тернопільщиною нависла загроза жорсткого протистояння! Старі політико-олігархічні клани пробують знову підняти голову, протидіючи молодим активістам! 

В часі вшанування третьої річниці від початку Революції Гідності до Вас звертаються представники Тернопільської обласної організації Української Галицької Партії. Чимало із нас, в часи Майдану, пліч о пліч з Вами та мільйонами українських патріотів відстоювали ідеали свободи та народовладдя, боролись проти злочинної системи влади.

Та на сьогодні мусимо констатувати, що окремі елементи методів роботи колишнього антинародного режиму почали проявлятись, зокрема і на Тернопільщині. Стара система не здається і намагається знищити нових політиків! Саме так ми розцінюємо останні події, пов’язані із підготовкою виборів до новостворених громад, які заплановано на грудень цього року.

Так, на прихильників нашої політичної сили і потенційних кандидатів від УГП на вибори до Трибухівської громади Бучацького району, в останні дні, чиниться серйозний адміністративний тиск, викликаний їхнім рішенням балотуватись на виборах. Відбувається це «у кращих традиціях» старої системи: проводяться «профілактичні» бесіди з освітянами; передаються «попередження», тим, хто працює у місцевому агро-господарстві. Ні для кого не секрет, що і власником цього господарства, і організатором адмінтиску є ніхто інший, як колишній регіонал, довірена особа Януковича, а нині – депутат Тернопільської обласної ради від БПП Петро Гадз. Відчувши свою безкарність і уявивши власну «всемогутність», цей перефарбований і недолюстрований олігарх-латифундист задумав створити на базі свого господарства особисте «удільне князівство» і ще до офіційного старту виборчої кампанії взявся залякувати своїх політичних опонентів.

Ці ганебні факти викликають не лише осуд, а й підривають і так хиткий авторитет влади. Більше того, буквально сьогодні до офісу УГП надійшла інформація про спроби подібної «роботи» адмінресурсу у Залізцях Зборівського району.

Вважаємо таку ситуацію неприпустимою і вимагаємо вжити невідкладних заходів для її врегулювання! Застерігаємо усіх чиновників та представників влади від спроб втручання у виборчий процес!

Вимагаємо проведення чесних і прозорих виборів до громад!

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…