Останні новини

Степан Барна підписав розпорядження про упорядкування структури обласної державної адміністрації.

reorganizacia ODAЗ метою оптимізації структури адміністрації, усунення дублювання повноважень, підвищення ефективності державного управління, губернатор вирішив внести зміни у структурні підрозділи ОДА.

Першим під реорганізацію та поділ потрапив департамент економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва на базі якого створять департамент економічного розвитку та відділ міжнародного співробітництва.

Із департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму створять управління розвитку інфраструктури та відділ туризму.

Надвоє розділять й департамент сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, створивши відділ з питань фізичної культури та спорту та відділ у справах сім’ї та молоді.

Крім того, статусу департаменту позбудеться департамент агропромислового розвитку, який перейменовано  в управління агропромислового розвитку та переробної промисловості.

Департамент охорони здоров’я, департамент освіти і науки, департамент культури, релігій та національностей, департамент екології та природних ресурсів, департамент архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження стануть управліннями.

Деякі зміни торкнуться відділу інформаційної діяльності, який стане відділом з питань інформаційної діяльності, а відділ комунікацій з громадськістю - відділом внутрішньої політики Тернопільської обласної державної адміністрації.

Відділ внутрішнього аудиту –  вирішили взагалі ліквідувати.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail В погожу днину, 12 жовтня 2019 року, спортивний зал Гусятинської ДЮСШ гостинно приймав гостей, що приїхали  на турнір з волейболу серед ветеранів, приурочений святкуванню Покрови Пресвятої...
Thumbnail Працівники Тернопільського міськрайонного центру зайнятості взяли участь у «Форумі нових можливостей» організованому у ТРЦ «Подоляни» юридичним факультетом Тернопільського національного економічного...
Thumbnail 2-річна Ангеліна Баб'єва з Херсону перебуває у відділенні анестезіології обласної дитячої клінічної лікарні. Дівчинка перевернула на себе каструлю з окропом. Унаслідок чого отримала 30% опіків, з...
Thumbnail Тернополяни мали гарну нагоду ознайомитися із діяльністю ТОВ завод «Ремпобуттехніка», перспективами працевлаштування, умовами праці та її оплати, вимогами до працівників.
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді організовують сімейні розвиваючі заняття для діток 2-4 років «Цікаві малюки». Заняття направлені на розвиток у дітей дрібної моторики; сприйняття, уваги,...
Thumbnail «Тіньова» зайнятість, неофіційна зарплата - позбавляють частки пенсії в майбутньому. Про це йшлося на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, для безробітних на...
Thumbnail «Стань винахідником!». Такою була тема вересневого засідання молодіжного Клубу “Час Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Такий заклик прозвучав під час міні-ярмарку вакансій філії «Тернопільське обласне управління ПАТ «Ощадний банк України», що відбувся у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...