Останні новини

Степан Барна підписав розпорядження про упорядкування структури обласної державної адміністрації.

reorganizacia ODAЗ метою оптимізації структури адміністрації, усунення дублювання повноважень, підвищення ефективності державного управління, губернатор вирішив внести зміни у структурні підрозділи ОДА.

Першим під реорганізацію та поділ потрапив департамент економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва на базі якого створять департамент економічного розвитку та відділ міжнародного співробітництва.

Із департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму створять управління розвитку інфраструктури та відділ туризму.

Надвоє розділять й департамент сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, створивши відділ з питань фізичної культури та спорту та відділ у справах сім’ї та молоді.

Крім того, статусу департаменту позбудеться департамент агропромислового розвитку, який перейменовано  в управління агропромислового розвитку та переробної промисловості.

Департамент охорони здоров’я, департамент освіти і науки, департамент культури, релігій та національностей, департамент екології та природних ресурсів, департамент архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження стануть управліннями.

Деякі зміни торкнуться відділу інформаційної діяльності, який стане відділом з питань інформаційної діяльності, а відділ комунікацій з громадськістю - відділом внутрішньої політики Тернопільської обласної державної адміністрації.

Відділ внутрішнього аудиту –  вирішили взагалі ліквідувати.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…